Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Między brzozami

Pokaż wątki Pokaż posty

Między brzozami

Wendy79 22:27, 16 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
A z czego masz zrobione ścieżki w warzywnym, pomiędzy skrzyniami?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
makadamia 09:01, 17 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Myślę, że jedna sztuka w zupełności wystarczy

Jodła ładniejsza od świerka; nie za ładna, jak na takie schowane miejsce?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Misia 20:18, 17 kwi 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Wendy ścieżki w warzywnym na razie są z ubitego piachu

Asiu bardzo dziękuje za radę mi osobiście bardziej jodła by pasowała, najbardziej kaukaska bo jest bardziej zielona niż niebieska , ale chyba zimowe wiatry by jej szkodziły. A miejsce na razie jest schowane ale jak dzieci urosną to zamiast domku może będzie ażurowa altanka
____________________
Misia - Między brzozami
Wendy79 21:01, 17 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Misia napisał(a)
Wendy ścieżki w warzywnym na razie są z ubitego piachu




Wiem, wiem, namolna jestem Ładnie wyglądają, a jak się sprawdzają? Jak z chwastami i czy planujesz je zostawić takie docelowo? Szukam pomysłu do siebie, a te Twoje bardzo mi się spodobały.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Misia 21:14, 17 kwi 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Dziękuje piach jak o piach: jak sucho to się kurzy jak popada to klei do butów chwasty rosną ale nie ma tragedii, 3 razy w sezonie z motyka i nie jest źle, ale docelowo chciałam stare płyty chodnikowe ułożone w żwirze, płyty już mam tylko nie wiem kto je ułoży
____________________
Misia - Między brzozami
Wani 21:43, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Misia ja nie pomogę w planowaniu ale napiszę że cieszę się że wróciłaś Piękny warzywnik i wspaniałe zbiory zeszłoroczne. Mam nadzieję że będziesz teraz częściej, ja czuję od początku pod skórą że Twój ogród będzie piękny - pozdrawiam!
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Misia 21:26, 24 kwi 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Ja też mam nadzieje że uda mi się być częściej a czy wyjdzie mi w ogóle choć przyzwoity ogród to czas pokaże
ps. dziękuje za komplement
____________________
Misia - Między brzozami
Misia 21:28, 24 kwi 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Przed świętami udało mi się odwiedzić kilka szkółek i mam pytanie do bardziej doświadczonych : czy jodła koreańska albo kalifornijska wysokości około 2m, wsadzona zimą w donice z bryłą korzeniową jako drzewko świąteczne ma szanse przyjąć się po przesadzeniu teraz do gruntu? w jednej szkółce mięli bardzo ładne te drzewka w dość dobrej cenie ale boje się że jodły się nie przyjmą, bo choć donice były dość duże to jodły podobno ciężko się ukorzeniają. Ma może ktoś doświadczenie w tej materii?

____________________
Misia - Między brzozami
Brzozowadzie... 10:13, 09 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Misiu, miałam zaznaczony Twój wątek do przeczytania, więc nadrobiłam Masz piękne miejsce do mieszkania, choć jeszcze sporo pracy przed sobą. Ale warzywnik to masz już teraz na medal. Chciałabym taki
Ciekawa jestem, na jaką jodłę się w końcu zdecydowałaś? Ja nie bardzo się na nich znam, mam tylko brzozy i sosny. I parę śliw wiśniowych Trzymam kciuki za Twój ogród!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
makadamia 11:01, 09 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Misiu, z tymi drzewkami świątecznymi to najczęściej pic i fotomontaż.
Znam kilka przypadków, że niby sadzone w donicy, a tak naprawdę to korzenie urżnięte przy samym pniu, bez szans na przeżycie.
Także byłabym BARDZO ostrożna przy takim zakupie.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies