Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowo zakręcona.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowo zakręcona.

anna_t 08:39, 27 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Cisy ładne, będzie dobrze
Ach ta nasza niezastąpiona Iwonka !
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zakrecona 08:40, 27 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
MartaKozak napisał(a)
Fajne te miśki


A Twoje już zdrowe? Dopiero niedawno wypatrzyłam Wasz taras, super wyszło
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 08:40, 27 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Piękne cisy! Po tym przypalonym słońcem nic nie widać a i pracę ziemne są po prostu wow!!! Brawo Ty!
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Zakrecona 08:42, 27 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
anna_t napisał(a)
Cisy ładne, będzie dobrze
Ach ta nasza niezastąpiona Iwonka !


To prawda, niezastąpiona Mam nadzieję, że przeżyją zimę.

Zastanawiam się, czy jednak na zimę im nie zdejmę tych parawanów, bo się obawiam, żeby ich śnieg nie połamał jak na siatkę będzie leciał.

No chyba, że zima bezśnieżna będzie.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Zakrecona 08:44, 27 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
kasiab napisał(a)
Piękne cisy! Po tym przypalonym słońcem nic nie widać a i pracę ziemne są po prostu wow!!! Brawo Ty!


Kasiu, dobrze, że eMek pomaga, bo tak to bym się chyba tym kopaniem wykończyła

A dziś w pracy do 15 jestem, a myślę wiadomo o czym
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
kasiab 09:01, 27 lip 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1500
Madziu wiadomo wiadomo ja też ciągle myślę o ogrodzie jak spędzam czas z moim poganiaczem niewolników (Kaja 14miesiecy)
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Toszka 09:46, 27 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Magdo, mam techniczną uwagę odnośnie linii kroplującej - wężyk powinien być położony slalomem pomiędzy roslinami. Teraz masz tylko z jednej strony i woda kapie tylko z jednej strony korzeni. Jesli położysz slalomem to będzie podlewanie z trzech stron na każdą roślinę.
I pomimo tego nawadniania lej raz w tygodniu po dwa trzy kubły pod krzak. Tylko pomału lej, tak by woda zdążyła wsiąknąć.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
sarenka 10:02, 27 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dorodne krzaki!
Pisze priv
____________________
Magda W samym sloncu
Zakrecona 10:03, 27 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Toszka napisał(a)
Magdo, mam techniczną uwagę odnośnie linii kroplującej - wężyk powinien być położony slalomem pomiędzy roslinami. Teraz masz tylko z jednej strony i woda kapie tylko z jednej strony korzeni. Jesli położysz slalomem to będzie podlewanie z trzech stron na każdą roślinę.
I pomimo tego nawadniania lej raz w tygodniu po dwa trzy kubły pod krzak. Tylko pomału lej, tak by woda zdążyła wsiąknąć.


Dzięki za uwagę

Ta linia, to trochę prowizorka, wiem

Mąż zbiera różne gadżety i zamierza się do tego zabrać porządnie, ale to chyba w przyszłym roku dopiero. Wężyki są tylko rozłożone i przyciśnięte większymi kamieniami, wężem z kranu się do nich wodę doprowadza, także, ten ...

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anna_t 10:13, 27 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ja tez mam nawodnienie podpiete pod weza, nie przejmuj juz sie tak Sporo osob na forum tak ma, ważne żeby działało i oszczędzam twój czas. Jedynie co Ci jeszcze podpowiem to kładź linie pod ściółki, kore. Ja na jednej rabacie sypalam A potem linie za rok robiłam to rozgarnialam kore żeby linie przykryć.
Magda naprawdę na spokojnie, krok po kroku. Zobaczysz jak szybko zleci i będzie gęsty ogród, ważniejsze jest teraz przygotowanie pod każdą rabate ziemi żebyś spokój potem miała. Będzie cudnie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies