Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Różaneczniki - choroby i szkodniki

Leilla

Dodany 16:23, 24 lis 2020
Panie Adamie bardzo dziękuję za pomoc. Jestem dopiero raczkującym działkowcem i podpowiedzi doświadczonych są dla mnie nieocenione wiec jeszcze raz podziękowania za chęć wymienienia uwag.

Zobaczę jak sytuacja będzie się miała wiosna i jak wzmogą się objawy. Łudzę się po ciuchu że może jednak to te gąsienice urządziły jadłodajnie na tym co zielone zostało w ogródku.

Pozdrawiam
AdamS
Img 0171

Dodany 18:15, 24 lis 2020
Proszę bardzo. Życzę również braku opuchlaków w ogrodzie. Jeżeli jednak będzie Pani kupowała nicienie to najlepiej od producenta
i aby były jak najbardziej "świeże". Jest to naprawdę ważne.
Podczas zabiegu, oprócz odpowiedniej wilgotności gleby, temperatury wody i gleby, promieniowania UV, odpowiedniego ciśnienia podczas zabiegu, odpowiedniego rodzaju dyszy to bardzo ważne jest aby woda była bez chloru o czym producent nie pisze i musiałem na to sam wpaść.
Kiedy zadzwoniłem i zapytałem dlaczego nie umieszczają takiej informacji na produkcie to nie wiedzieli co odpowiedzieć.

Pozdrawiam,
Adam
Leilla

Dodany 18:56, 24 lis 2020
Dziękuję,będę pamiętać, mamy własną studnię więc będzie łatwo o niechlorowaną wodę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies