Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Paradise czyli mój kawałek raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Paradise czyli mój kawałek raju

zoja 06:05, 03 lip 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Damian, moj tunelik ma 2mx3m. To jego 3 sezon, na zime nie zdejmowalam foli i na razie jest ok.
Ja wcisnelam tam 32 pomidory.
Pozdrawiam!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
paradas 07:53, 03 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
gogo Dziękuję bardzo. Znalazłem takie miedziane gwoździe, pasują mi do lamp które widać na niektórych zdjęciach. A sznurek jutowy też jest zastosowany przy wiszących doniczkach więc myślę że jakoś to wygląda

Kasiu to piwonia Shirley Temple lub Nippon Beauty. Narazie nie umiem ich odróżnić A czy to piwonia bylinowa to ja niestety nie mam pojęcia. Róże chciałem puścić na łuku, którego muszę dopiero kupić lub czekać na kowala-tatę, na wejściu do altany. Tam gdzie wisteria rosła na pierwszych zdjęciach w wątku

Milka dziękuję bardzo

zoja dzięki, odpowiedziałem na twoim wątku
anabuko1 08:03, 03 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
paradas napisał(a)
Zdjęcie lilii po deszczu Ta pod nią (logo trochę zasłania) jest jakaś dziwna, może przez to że była przesadzana. Ściółkuję trocinami, zrębkami i korą. Moja kuzynka ma "mini" tartak więc mam tego bardzo dużo, korę z worków chyba rozsypię na te całe trociny jak już rabata będzie gotowa w całości.


Piękne lilie.I ja mam do nich slabosc
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zoja 09:40, 03 lip 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Wstawilam u siebie zdjecie i odpisalam na dodatkowe pytania.
Pozdrawiam!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zszywka 11:26, 03 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Jak kolorowo się zarobiło, super. Fajnie mieć zdjęcia z początku przygody, gdy patrzę na swoje kiedyś „rabaty” a teraz? Zupełnie coś innego
Thunbergia od Ciebie zaczyna rosnąć, dziękuje Ci bardzo Wpadę zobaczyć na żywo twoje poczynania
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
oliwka 15:32, 04 lip 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Witam sie na twoim wątku i dziękuję za odwiedziny
Widać, że masz dużo zapału i wiedzy chociaż wypowiedzi wskazują że jesteś młodym ogrodnikiem
Będę zaglądać i sprawdzać postępy w dostosowywaniu ogrodu do założonych planow
Pozdrawiam serdecznie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
paradas 18:27, 05 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
anabuko1 ja pierwszy raz w tamtym roku je miałem. Zawsze mi się jakoś nie pasowały ale po tamtym sezonie mam ich jeszcze więcej

zoja dzięki

Patrycja a no, patrząc na 3 lata wstecz to w ogóle nic w ogrodzie nie było. Szybko leci! Wpadaj jak się wyliżesz

Oliwka dzięki, także pozdrawiam

Ciemna lilia szaleje



Druga zaczyna kwitnąc, nie mam zapisanych odmian i fajnie się czeka na kwitnięcie nie wiedząc jaki będzie kolor



Błękitny Anioł zaczyna kwitnąć, ale się cieszę! Szkoda że i jego mszyce dopadły



Jeżówka, zły jestem na siebie za to że uwaliłem jej kwiaty wężem ogrodowym



Posadziłem perowskie przy wisterii. Nie umiałem się oprzeć i kupiłem sadzonki Wybaczcie za bałagan.

zszywka 22:56, 06 lip 2019


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Ale ładny kolor ma ta ciemna lilia, pachnie? Widzę ze zaczyna się fioletowo u Ciebie robić o jeżówke się nie martw, powinna się zagęścić
____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
Kindzia 09:33, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czyli to bylinowa piwonia. Płytko posadź do gruntu, inaczej nie będzie kwitła. Jesienią zetnij dość nisko, na wiosnę wypuści nowe pędy.

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paradas 09:32, 10 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Patrycja nie czuję zapachu nawet jak robię zdjęcia Ze mną jest tak że ja muszę wepchać we wszystko nos żeby poczuć więc zapraszam, przekonasz się sama

Kasiu Dzięki, zastanawiałem się czemu te kłącza takie poziome. Teraz już wiem Są w donicy ale wsadzę je do gruntu na dniach

Trzecia lilia daje pokaz, ta ciemna już przekwita
Fajnie że kwitną jedna po drugiej bo nie ma żadnych przerw i można podziwiać każda z osobna



Dokupiłem jeżówek na targu. Miała być jedna, ta czerwona. Skończyło się na tym że jednak kupiłem dwie i jeszcze czarny bez

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies