Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

sylwia_slomc... 14:59, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
jabłonka rajska rain drops

tak od wiosny zdążyły zarosnąć trawskiem ażury, wczoraj była walka\, w tygodniu cd.

po robocie już nie miałam sił na fotki

czereśnia majowa
w tym roku to chyba czerwcowa jednak będzie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:03, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
kamczacka

a już w kolejce pigwowiec

i dziewiczy paczek na jarzębince odmianowej

reszta innym razem bo mykam do kur
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 15:08, 18 kwi 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Sylwuś spóźnione, ale dużo zdrówka Kochana życzymy, a jak zdrowie będzie to i cała reszta będzie Klara taka ładniutka nie złość się na nią ( moja ulubienica) plewienia rowu nie zazdroszczę, rusza to zielsko, oj rusza... buziakujemy i pozdrawiamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
dana1s 15:09, 18 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Sylwuś piękna wiosna u Was
Wszystko bujne i takie zadbane. Czasami się zastanawiam skąd czerpiecie siły na te prace w ogrodzie i wszystko w terminie. Podziwiam!
Wiosenne buziaki
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mala_Mi 15:15, 18 kwi 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ogród wydoroślał... ten rok to był dla niego krok milowy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agatorek 15:25, 18 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Bardzo bujnie, super

Edit:
Mam pytanie, bo już któryś raz widzę tą nazwę , dlaczego jedna z rabat nazywa się żyrafowa?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 18:34, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Monia81 napisał(a)
Sylwuś spóźnione, ale dużo zdrówka Kochana życzymy, a jak zdrowie będzie to i cała reszta będzie Klara taka ładniutka nie złość się na nią ( moja ulubienica) plewienia rowu nie zazdroszczę, rusza to zielsko, oj rusza... buziakujemy i pozdrawiamy

Dziękuję KochaniZ Klarą to się kiedyś policzę na poważnie Rusza i to nie tylko w rowie, zrobiłam dzisiaj obchód po ogrodzie i roboty zatrzęsienie czeka, a pogoda do doopyDziś nie padało, a na jutro 70% opadów mamy mieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:36, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
dana1s napisał(a)
Sylwuś piękna wiosna u Was
Wszystko bujne i takie zadbane. Czasami się zastanawiam skąd czerpiecie siły na te prace w ogrodzie i wszystko w terminie. Podziwiam!
Wiosenne buziaki

Danusiu ja nie wiem Jak Ty patrzysz i gdzie to widzisz ja tak postrzegam Twój ogród i się zastanawiam zawsze, kiedy zdążyłaś wszystko porobić U nas jeszcze dużo przycinek do wykonania, sporo do spalenia, a będzie więcej jak przycinki pokończę, że o plewieniu nie wspomnę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:40, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Mala_Mi napisał(a)
Ogród wydoroślał... ten rok to był dla niego krok milowy

Aniu 6 lat przeleciało od kiedy Byliście u nas Sporo się zmieniło, rośliny rosną, ale teraz wreszcie drzewa już widaćI tak sobie dzisiaj jak spacerowałam pomyślałam, że teraz nawet gdybym bylin nie miała tyle to i tak wiosna i jesień będą piękne i kolorowe. Mam dużo kwitnących drzew i krzewów w ogrodzie i pięknie przebarwiających się, a one już podrosły i będą tylko coraz większe, a to oznacza więcej kwiatów i więcej liści
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:45, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Agatorek napisał(a)
Bardzo bujnie, super

Edit:
Mam pytanie, bo już któryś raz widzę tą nazwę , dlaczego jedna z rabat nazywa się żyrafowa?

Dlatego
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies