Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Brzozowadzie... 17:24, 22 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Agatko, jak lubisz aksamitki, to w zeszłym roku kupiłam taką kremową, nie pamiętam nazwy. Bardzo ładna była, choć dość wysoko, ok 50cm. Ślimory jej nie tknęły. Pozbierałam nasionka, mogę ci wysłać. I poczekam na jesień i zwrócę się do ciebie o nasionka Kilimandżaro, jak się uda

To zróbmy tak - sprawdziłam - trochę tych nasionek jest - mogę Ci wysłać połowę już teraz - ja i tak testowo kupiłam, wiele nie potrzebuję, co Ty na to?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 17:38, 22 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Brzozowadziewczyna napisał(a)

To zróbmy tak - sprawdziłam - trochę tych nasionek jest - mogę Ci wysłać połowę już teraz - ja i tak testowo kupiłam, wiele nie potrzebuję, co Ty na to?


Nie Agatko, zgłoszę się na jesieni. Mi się nie pali. Tak sobie pomyślałam że fajnie wyglądałaby taka mieszanka białych i limonkowo-kremowych, np wśród Hakone lub innej takiej trawki.
Trudno mi określić kolor tych moich. Poszukam fotek.
Ja nie lubię aksamitek, a te mi się spodobały, więc chyba są fajne.
Wyślij mi adres bo chyba nic jeszcze do ciebie nie wysyłałam. A pewnie nieprędko się spotkamy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 18:27, 22 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Nie Agatko, zgłoszę się na jesieni. Mi się nie pali. Tak sobie pomyślałam że fajnie wyglądałaby taka mieszanka białych i limonkowo-kremowych, np wśród Hakone lub innej takiej trawki.
Trudno mi określić kolor tych moich. Poszukam fotek.
Ja nie lubię aksamitek, a te mi się spodobały, więc chyba są fajne.
Wyślij mi adres bo chyba nic jeszcze do ciebie nie wysyłałam. A pewnie nieprędko się spotkamy

Ja też nie lubię aksamitek
Adres już wysyłam, choć zapraszam osobiście, gdyby Ci się chciało, ja przechorowana jestem, więc teoretycznie bezpieczna dla otoczenia
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 18:27, 22 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I bardzo przepraszam Gospodyni tego uroczego wątku, którą też zapraszam serdecznie, za prywatę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 17:21, 23 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Brzozowadziewczyna napisał(a)
I bardzo przepraszam Gospodyni tego uroczego wątku, którą też zapraszam serdecznie, za prywatę


Gospodyni lubi Gości, więc się nie gniewa
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 17:48, 23 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kokesz napisał(a)


Ooo, to super


Mam: Lilia azjatycka Night Flyer
Fotka dla przypomnienia:
____________________
Sałatka pokrzywowa
beta 18:07, 23 sty 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ale piękność
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kokesz 19:00, 23 sty 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Śliczna
Mam Landini i Mapira
Na tę się też skuszę

Hmmm... sprawdziłam w necie i Night Flyer ma pomarańczowe pylniki i kwiaty skierowane do dołu.
Twoja ma kwiaty do góry, takie najbardziej mi się podobają.
Najgorzej, że jak chcesz sprawdzić jakąś odmianę to jedno i to samo zdjęcie w różnych sklepach przedstawia co rusz to inną lilię.

Tak czy siak jest piękna

Edit.

Zobacz Night Flyer

Twoja bardziej mi pasuje na odmianę Night Rider
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
MiluniaB 21:23, 23 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Fajnie, że napisałaś o Lagunie u Andy
To znana róża, ale jeszcze jej nie mam chociaż już z 3 lata planuję ją kupić.
U Ciebie faktycznie spory krzew. Ja bym chciała ją posadzić przy płocie, mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzała sąsiadom
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mgduska 22:29, 23 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kokesz napisał(a)
Śliczna
Mam Landini i Mapira
Na tę się też skuszę

Hmmm... sprawdziłam w necie i Night Flyer ma pomarańczowe pylniki i kwiaty skierowane do dołu.
Twoja ma kwiaty do góry, takie najbardziej mi się podobają.
Najgorzej, że jak chcesz sprawdzić jakąś odmianę to jedno i to samo zdjęcie w różnych sklepach przedstawia co rusz to inną lilię.

Tak czy siak jest piękna

Edit.

Zobacz Night Flyer

Twoja bardziej mi pasuje na odmianę Night Rider


Rzeczywiście bardziej przypomina tą drugą. Prawdę mówiąc moja lilia nie przypomina też tej, która jest na zdjęciu z opakowania, więc może ktoś pomylił cebulki, bo ja tylko raz kupiłam czarną lilię. Najważniejsze, że jest piękna i dobrze jej u mnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies