Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Anda 10:07, 03 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie strasz bo ja jeszcze w lesie z robota, a do róż to mam jeszcze daleko daleko, lepiej niech się nie spieszą u nasChoc tak już by się chciało kolorów i zapachów.


Historyczne i rugosy możesz ciąć i przed forsycją
Ale ogólnie jest tak, że nawet jak trochę za późno przytniesz róże to nic się nie stanie. I tak urosną, tylko ciut później zakwitną
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 12:24, 03 mar 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mgduska napisał(a)


ale to? szaleństwo!





Pocieszę samą siebie, że u Ciebie też tak u mnie największe na Louise Odier chyba...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 14:01, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
tulucy napisał(a)


Pocieszę samą siebie, że u Ciebie też tak u mnie największe na Louise Odier chyba...


Przodowniczki
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 17:29, 03 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
No mnie dziś poniosło i już przycięłam właśnie Louise Odier
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 17:48, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jak mus, to mus
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 22:49, 03 mar 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Oho! Wiosna u cię za rogiem!
ALe że róża?
Moje czarne
Aż się przejdę jutro u siebie z ciekawości, bo z okna to tylko krokusy na jednej rabacie widziałam

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 09:35, 04 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)
Oho! Wiosna u cię za rogiem!
ALe że róża?
Moje czarne
Aż się przejdę jutro u siebie z ciekawości, bo z okna to tylko krokusy na jednej rabacie widziałam



Oj, ale po takim śniegu nie powinny być czarne...
Ta przodowniczka, która u mnie startuje, jest nie do zdarcia. Kiedyś już mi ją mróz załatwił, po czym odbiła i znów jest piękna Róże to wiesz - pancerne rośliny.
____________________
Sałatka pokrzywowa
BKosimkArt 14:14, 05 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
U mnie niektóre róże też czarne, będę musiała ciąć bardzo nisko...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 14:18, 05 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Mgduska napisał(a)
Korzystam z siedzenia w domu - mam przynajmniej czas, żeby zaopiekować się siewkami, w odpowiednim momencie odwrócić je do słońca, podlać, pochwalić
A jedzonko sobie rośnie





Niezłe już sieweczki, to prawda jak się sidzi w domu to chociaż można dopilnować... choć u mnie eM się tym zajmuje, papryczkę już popikował, to jego oczko w głowie, najlepsze że mówiłam nie siej za dużo bo gdzie Ty to posadzisz, nie posłuchał a przy pikowaniu ups szybko doniczki się skończyły hehe i sam stwierdził że faktycznie za dużo posiał ahhaaha
Już się rwie do pomidorów ale go stopuję, że za wcześnie, na razie słucha
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Mgduska 21:31, 05 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ciemierniki zadołowane w szklarni przeżyły ładnie zimę, będą kwiatki. Przysypywałam je regularnie śniegiem, teraz dostały przesłonę cieniującą i mają się dobrze
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies