Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Anda 18:41, 02 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Taa, róże już ruszają, a u mnie nawet forsycja już się zaczyna żółcić... Szalone to przedwiośnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lilarose 23:08, 02 mar 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magda, ja cały czas jeszcze w lesie- tak się stresuję, jak nie wiem co patrząc na Twoje siewki- u mnie jedynie nasion przybywa (nie powiem- lubię głaskać moje nowiuśkie torebki )
Ale przysięgam! Coś w ten weekend wysieję!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Agatorek 23:16, 02 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Mgduska napisał(a)


Mówisz? To nawet lepiej, nie będę stresować małżonka
Miałam czuja, że w ogóle ją okryłam - na balkonie mam ogrodówkę od lat i w tym roku po raz pierwszy nie okryłam. Ale okrył śnieg, więc mam nadzieję, że krzaczkowi nic nie będzie, a może pozbędzie się tarczników, które ją nękają. Na wszelki wypadek, jeszcze jesienią ukorzeniłam patyczki i jeden bardzo dobrze rokuje


Hej
Właśnie sobie przeglądam Twój temacik i trafiłam na ten post.

To ogrodowe też można ukorzeniać z patyczków?

Pozdrawiam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 23:16, 02 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Ps. Bardzo ładny „busz” masz
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 07:54, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
Magda, ja cały czas jeszcze w lesie- tak się stresuję, jak nie wiem co patrząc na Twoje siewki- u mnie jedynie nasion przybywa (nie powiem- lubię głaskać moje nowiuśkie torebki )
Ale przysięgam! Coś w ten weekend wysieję!

Ja Cię proszę, Kaśko, przestań się stresować w tej chwili! Ja siedzę na kwarantannie!
Sieję, sieję, ale teraz zrobiło się zimno i słabiej to idzie - bo ja bym chciała, żeby to rosło w oczach
Ach wiem, te torebeczki - szczególnie te z bardzo kolorową zawartością - cynia i celozja, czuję, jak mi radość wskakuje do oczu
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 07:59, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Agatorek napisał(a)
Ps. Bardzo ładny „busz” masz


Dziękuję, tęsknię do buszu, chociaż najbardziej lubię tę fazę jak wszystko już wyjdzie z ziemi, ale jeszcze daje się opanować - wtedy całe lato jeszcze przed nami

Ogrodowe można Instrukcja jest w Zielonym Pogotowiu. Ja swoje trzymałam w domu, żeby mieć pieczę nad wilgotnością, ale na zewnątrz na pewno jest większy odsetek udanego ukorzenienia.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 08:03, 03 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
No to kiedyś spróbuję , dzięki.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 09:54, 03 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Anda napisał(a)
Taa, róże już ruszają, a u mnie nawet forsycja już się zaczyna żółcić... Szalone to przedwiośnie.

Nie strasz bo ja jeszcze w lesie z robota, a do róż to mam jeszcze daleko daleko, lepiej niech się nie spieszą u nasChoc tak już by się chciało kolorów i zapachów.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 10:00, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też uważam, że na róże to za wcześnie, ale zdaje się, że to pąki na różyczce Pearl Drift, ona zawsze pierwsza ma nowe pędy, zanim większość pozostałych się obudzi
Nic mi nie mów Sylwia, co prawda mam nieporównanie mniejszy ogród, ale oglądam go tylko na zdjęciach, na miejscu będę dopiero w następny łikend. Mam nadzieję, że może wiatr sam wywieje stare badyle?

____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 10:01, 03 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Taa, róże już ruszają, a u mnie nawet forsycja już się zaczyna żółcić... Szalone to przedwiośnie.


Warto mieć forsycję - jako zegar ogrodowy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies