Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 21:31, 06 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Ja dzisiaj zrobiłam obchód u siebie i chyba u różyczek wszystko w porządku

No to będzie pikny sezon
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 22:33, 06 mar 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38412
Mgduska napisał(a)


Czyli zmarzły nawet poniżej linii śniegu? Może zmarzły zanim śnieg je dobrze przykrył? Będą żyć, ale szkoda ich. U mnie to w sumie bardzo rzadki wypadek, te najsłabsze już dawno wypadły, poprzednie zimy były łagodne, a ta - śnieżna. Jednak pamiętam, że po mroźniejszej zimie róże były słabsze i łapiące choroby. Dlatego lepiej je dobrze przyciąć i dać dobrego papu na start



U nas napadało akurat przed większymi mrozami, to by wychodziło, że zmarzły pod śniegiem. MOje i tak łapią choroby Bez różnicy jaka zima
A papu... mam plan rzucić obornik granulowany w niedalekiej przyszłości
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 22:48, 06 mar 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38412
Mgduska napisał(a)
Oglądałam ostatnio
https://hdclump.com/life-in-a-cottage-garden-with-carol-kleine-episode-1-winter/

i powiem Wam, że cieszyłam się, że nie mam tylu traw w ogrodzie Człowiek się męczy patrząc. Ale do oglądania polecam, zaraża entuzjazmem, a następny odcinek, wiosenny, już jest lżejszy. A w zapasie dzisiaj pojawił się z przełomu wiosny i lata


Trawy jak trawy.... ale ile doniczek!

I kurtka jej się już trochę sfatygowała
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 06:47, 07 mar 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Mgduska napisał(a)
Oglądałam ostatnio
https://hdclump.com/life-in-a-cottage-garden-with-carol-kleine-episode-1-winter/

i powiem Wam, że cieszyłam się, że nie mam tylu traw w ogrodzie Człowiek się męczy patrząc. Ale do oglądania polecam, zaraża entuzjazmem, a następny odcinek, wiosenny, już jest lżejszy. A w zapasie dzisiaj pojawił się z przełomu wiosny i lata


Świetny link, ach te trawy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 07:20, 07 mar 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18269
Pozdrawiam Niedzielnie
dzięki za link do filmu -zaraz sobie pooglądam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 08:16, 07 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
Mgduska napisał(a)
Oglądałam ostatnio
https://hdclump.com/life-in-a-cottage-garden-with-carol-kleine-episode-1-winter/

i powiem Wam, że cieszyłam się, że nie mam tylu traw w ogrodzie Człowiek się męczy patrząc. Ale do oglądania polecam, zaraża entuzjazmem, a następny odcinek, wiosenny, już jest lżejszy. A w zapasie dzisiaj pojawił się z przełomu wiosny i lata


Carol jest super Też oglądam.

A widziałaś Your Garden Made Perfect?
https://www.bbc.co.uk/programmes/m000ry6w
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kokesz 08:49, 07 mar 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6682
Obejrzałam
Zaciekawiło mnie rozmnażanie przebiśniegów, na pewno wypróbuję ten sposób
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mgduska 09:44, 08 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Carol jest świetna i rozmnoży wszystko
Mówiła o swoim judaszowcu, że jej mama wyhodowała go z nasionka - taka rodzinka

Kurtkę musiała mieć na sobie w trakcie pielenia pod różami


Your Garden Made Perfect oglądam, wszystko oglądam - to jest fajne, bo sporo mówią o projektowaniu, no i pokazują dużo ogrodów. To wszystko jest cenne, nie ma samego gadania - chociaż akurat wyjątkowo ładnym angielskim mówią, co mi też bardzo pasuje
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 10:47, 09 mar 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Mam taką refleksję wczesnowiosenną, że dla zdrowia psychicznego należy regularnie odwiedzać sklepy ogrodnicze. Jest to też mój plan na ten rok. Nie trzeba wcale kupować, ale wiedzieć co i jak nie zaszkodzi

Aktualne zdjęcia





____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 10:53, 09 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda trochę mi raźniej jak widzę, że nie tylko u mnie białe wróciło.
Może jednak przyjdzie to ocieplenie od czwartku.
Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies