Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Roocika 15:14, 12 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
To ostatnie zdjęcie przepiękne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
antracyt 15:21, 12 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Mgduska napisał(a)
Widzę, że jabłuszka zaczęły już znikać, kosy w akcji






Jak kandyzowane
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:59, 12 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Jak kandyzowane


Po przymrozkach nabrały koloru. Z czasem zrobią się miękkie i wtedy ptaki zjedzą je bardzo szybo.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 21:00, 12 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
To ostatnie zdjęcie przepiękne


W sobotę była taka piękna mgła w powietrzu, przez nią delikatnie próbowało się przebić słońce. Ładnie było
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 22:15, 12 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
A mgła Ci szadzi nie zostawiła?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 22:38, 12 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
A mgła Ci szadzi nie zostawiła?


A no nie zostawiła - była troszkę wyżej, w lasach U mnie naprawdę szadź jest rzadko - prawdę mówiąc nie pamiętam jej w moim ogrodzie - w okolicy, na spacerach czasem ją spotykam. Poprzedniej zimy trafiliśmy na wielką kępę dzikiej marchwi pokrytą szadzią, nawet niosłam do domu gałązkę, żeby pokazać dziecku, parę kilometrów. Jest też takie miejsce, wzgórze nad doliną z podmokłą łąką i oczkami - tam las jest często przecudnie pobielony
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 22:58, 12 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
U nas właśnie w sobotę była mgła, praktycznie cały dzień a dziś szadź nas przywitała. Tutaj to częste zjawisko mgła i szadź. W Elblągu zupełnie inna aura, a granica tych zjawisk jest bardzo widoczna w pewnych miejscach, normalnie jakby ktoś wstawił inny krajobraz
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Juzia 17:14, 13 gru 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Pięknie chociaż biało.
Żałuję że nie zdecydowałam się na żadną jabłonkę. Teraz muszę jabłka chociaż tak jak ty.... na kijkach powieszać

U mnie dzisiaj cały dzień mleko.
Dookoła mojej wiochy dróg nie widać, bo farby białej na asfalt żałują Ciekawie się jeździ w taką pogodę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Nowa12 20:23, 13 gru 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Mgduska napisał(a)


Po przymrozkach nabrały koloru. Z czasem zrobią się miękkie i wtedy ptaki zjedzą je bardzo szybo.


Ciekawe czy u mnie jabłuszka znikną przez zimę. Jak nie to znaczy, że niedobre . Ja probowałam ale kwasiury z nich były . A Twoje smaczne?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Mgduska 21:37, 13 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
U nas właśnie w sobotę była mgła, praktycznie cały dzień a dziś szadź nas przywitała. Tutaj to częste zjawisko mgła i szadź. W Elblągu zupełnie inna aura, a granica tych zjawisk jest bardzo widoczna w pewnych miejscach, normalnie jakby ktoś wstawił inny krajobraz


U mnie jest tak - jadę główną drogą, jest. np. +1 st, na moim osiedlu 0 st, na końcu osiedla, który jest położony najwyżej jest -0,5, a u mnie, na zawijasku pod lasem -1. Śnieg u nas leży najdłużej i jest go więcej niż w mieście
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies