Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

jolanka 14:35, 07 gru 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Mgduska napisał(a)


Tu się naprawdę nie ma przed czym bronić, samo szczęście - chociaż jedną do donicy?

Nawet poszperałam na stronach szkółek i zaczęłam wypisywać nazwy tych, które mi się podobają. O zgrozo, ale ich powypisywałam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 17:46, 07 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Mgduska napisał(a)
Mróz właśnie się rozkręca, ale sterta kompostu nie zamarzła, ma w sobie wewnętrzne ciepło
W temacie ogrodniczym udaję się na sen zimowy. Zamówiłam w przedsprzedaży dalie (tylko 4), pod choinkę dostanę książkę i nasiona Czekam na Święta, chwilę wytchnienia i spokoju.

I to tyle na ten rok


Proszę mi się szybko pochwalić co za odmiany nabyłaś? czy może to też prezent gwiazdkowy i dowiemy się po Świętach?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 18:40, 07 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
jolanka napisał(a)

Nawet poszperałam na stronach szkółek i zaczęłam wypisywać nazwy tych, które mi się podobają. O zgrozo, ale ich powypisywałam


I tak jest ze wszystkim - wejdziesz w róże - oczopląs. Wejdziesz w piwonie - to samo, irysy, dalie - wszystko piękne Rozumiem dylematy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 18:46, 07 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)


Proszę mi się szybko pochwalić co za odmiany nabyłaś? czy może to też prezent gwiazdkowy i dowiemy się po Świętach?


Mogę się pochwalić, ponieważ wysyłka rozpocznie się w marcu
Ale wtedy też okaże się, czy faktycznie nabyłam - w zeszłym roku niestety nie wszystko, co zamówiłam dotarło do sklepu. Ale liczę, że moja kolekcja powiększy się o Labyrinth, Creme de Cassis, Orfeo i Karma Choc
Ładny zestaw?
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 19:10, 07 gru 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
No powiem Ci, że pięknoty nabyłaś Szczególnie Creme de Cassis wpadła mi w oko. Będę trzymać kciuki, by całe zamówienie dotarło. Będzie co podziwiać i zazdrościć latem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 19:16, 07 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
mocne kolorki
też się nad Karma Choc zastanawiałam, fajna
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 19:23, 07 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
w ogóle zestawik czadowy- uda Ci się je posadzić blisko siebie?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 19:52, 07 gru 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Super zestaw, będzie co podziwiać Creme de Cassis moja ulubiona. Szkoda, że nie pachnie

Na irysy bródkowe też już choruję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mgduska 20:50, 07 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
No powiem Ci, że pięknoty nabyłaś Szczególnie Creme de Cassis wpadła mi w oko. Będę trzymać kciuki, by całe zamówienie dotarło. Będzie co podziwiać i zazdrościć latem


Niestety to właśnie Creme de Cassis wiosną nie dotarła, więc to jest moje drugie podejście.
Gdyby któraś z Was, robiąc zamówienie na Jowey Winnie, zechciała domówić jedną sztukę dla mnie - możemy się wymienić - ja domówiłabym CdC - co Wy na to? No niestety bez gwarancji, że wymiana dojdzie do skutku, ale tak to już jest z zamawianiem.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:52, 07 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
w ogóle zestawik czadowy- uda Ci się je posadzić blisko siebie?


To jest bardzo trudne pytanie. Muszę zaplanować sadzenie dalii w taki sposób, żeby te moje bladziochy nie wyglądały tak smutno, jak w tym roku.
Ale potrzeba jest matką wynalazku, więc coś wymyślę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies