Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Martka 17:40, 25 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mgdusko Ależ dawaj te „powtórki” śmiało. Seans jest, akcja wartka, producent jakość trzyma, a oceniamy my. I oceniamy bardzo dobrze
Muszę wysiać te trąbki czyli tytoń. Cudnie Ci zdobi rabaty. Dalie na razie wciąż tylko podziwiam bez planów. Moc w bukietach jest!
Mgduska 19:19, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No dobrze, dobrze. Pokrzepiłyście mnie, Koleżanki Gdybyż tak jeszcze dało się więcej zrobić w ogrodzie. Człowiek wstaje o ósmej, robi obchód, o 10 ląduje na śniadaniu, chwilę sadzi - zapada ciemność. Nie do wytrzymania! Nawet porządnej dniówki się nie wyrobi.
Trzeba skasować ten obchód - wrzucamy dresik i od razu do roboty, inaczej nie da rady...


____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 19:21, 25 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
No rzeczywiście strasznie nudno, kolorowo i wciąż to samo

A tak poważnie, to pokazuj pokazuj, patrzenie na piękne ogrody to coś co lubimy
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mgduska 19:21, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kasiek napisał(a)


syćkie razem


Obledne


Troszkę lepiej je ułożyłam na trawniku, niż na rabacie. Pomyłki rozbiły mi koncepcję, muszę jeszcze szybko zrobić notatki nt koloru, wzrostu itd, na przyszły rok
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:26, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Basieksp napisał(a)
Możesz ciągle robić te same zdjęcia masz piękny ogród i nawet jeśli Tobie się wydaje, że to już było, ja z przyjemnością oglądam takie 'powtórki"


Bardzo krzepiące jest to, co piszesz, ale próbuję też zrozumieć, dlaczego ja fotografuję wciąż to samo. Nie wiem, może zacznę swój ogród oglądać w lustrze, na szczudłach, do góry nogami? Brakuje świeżego spojrzenia.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:27, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kordina napisał(a)
Kolory cudowne


antracyt napisał(a)
Jest daliowa moc


W rodzinie się mówi: 'dziki fitnes'
Dzięki, że zaglądacie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 19:27, 25 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8362
Piękne dalie pokazałaś, blady fiolecik z delikatnym łososiem, cudo po prostu
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 19:39, 25 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8362
I szersze kadry też poproszę często, bardzo lubię Twoje klimaciki
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 19:40, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Mgdusko Ależ dawaj te „powtórki” śmiało. Seans jest, akcja wartka, producent jakość trzyma, a oceniamy my. I oceniamy bardzo dobrze
Muszę wysiać te trąbki czyli tytoń. Cudnie Ci zdobi rabaty. Dalie na razie wciąż tylko podziwiam bez planów. Moc w bukietach jest!


Mówisz, że nie skaczesz po kanałach, w poszukiwaniu szybszej akcji? Z producenta jest taki typ, co to go wszystko swędzi. Jak robi, to rzadko jest zadowolony, a jak nie robi, męczy się podwójnie. Jakby miał sponsora, wywróciłby projekt do góry nogami. A tu dzień za krótki i ogród za daleko, więc póki co, serial toczy się w swoim tempie
Trąbki, w odróżnieniu od dalii, same o siebie zadbają, to jedna z tych roślin, których można się prawie bać - one nie przestają rosnąć Dobrze, że jednoroczne.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:51, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)
No rzeczywiście strasznie nudno, kolorowo i wciąż to samo

A tak poważnie, to pokazuj pokazuj, patrzenie na piękne ogrody to coś co lubimy


Kiedy ja mam wrażenie, że w ogóle go nie pokazuję takim, jaki jest Wcale nie jest piękny jak na niektórych zdjęciach, w każdym razie jeszcze nie taki, jaki powinien być, jest za to o wiele fajniejszy, niż na zdjęciach. I większość miejsc powinna być opatrzona tabliczką: w budowie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies