Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 20:56, 27 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dziękuję, Haniu za komplimenta
Ale dziś rzeczywiście bank rozbiła Magara Nie ma to jak dziewczyna z Kaszub i jej Słownik przysłów ujmujących.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 00:29, 28 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
Hmmm, no wiecie, czuję się wywołana do tablicy... Ja w sumie też nigdy baranich jaj nie widziałam Nawet nie miałam potrzeby żeby je oglądać lub sobie ich wygląd wyobrazić, Haniu
Jakoś tak z automatu napisałam, bo u mnie pojęcie, że "grafik" jest "napięty jak baranie jaja" funkcjonuje ot tak, od zawsze, skąd - nie wiem Chyba to nie kaszubskie bo baranów tu raczej niewiele Jak nic muszę tatrzańskiego gena znaleźć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 11:42, 28 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Czy Ty mnie przypadkiem nie próbujesz do czegoś namówić?

oczywiście!
nie mogę pozwolić, byś pozostała z poczuciem niespełnienia na następne lato
Pomyłki, które Ci nie pasują oddaj komuś, kogo uszczęśliwią a sama podejmij kolejną próbę
Limit pomylonych odmian wyczerpałaś, więc teraz bedzie tylko lepiej - gorzej ze mną, w tym roku wszystkie miałam zgodne
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
OdettaZ 15:53, 02 lis 2022

Dołączył: 01 sie 2022
Posty: 32
Ja też oglądam te zdjęcia z ogromną chęcią Tak pięknie... nostalgicznie
Mgduska 18:29, 02 lis 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
OdettaZ napisał(a)
Ja też oglądam te zdjęcia z ogromną chęcią Tak pięknie... nostalgicznie


Bardzo mi miło

____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 10:27, 04 lis 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Siedzę w domu, właściwie leżę. Dopadł mnie Zły Wirus. Ledwo dycham, więc raczej po ogródku nie pohasam w tym tygodniu.
Ale ciągnie, więc wrzucam parę fotek zapomnianego tematu urządzania zagajnika pod północną granicą. Zdjęcia w trakcie robót. Najbardziej aktualne są w aparacie M., do ktorego chwilowo nie ma dostępu.

wrzesień




październik - już z grabem i dywanem z igieł







Na koniec doszłam do wniosku, że muszę tam dorzucić jednak jakiegoś wąskiego iglaka. Grab stoi już łysy i niczego nie zasłania (he he, kto by się spodziewał).
Co myślicie?
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 18:39, 04 lis 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
o Biedaku! Dbaj o siebie
Możesz chwilowo bezkarnie i bezlimitowo planować, szukać odmian, analizować
Dawaj znać, co wymyśliłaś

w iglakach nie pomogę, nie znam się
przychodzi mi jedynie do głowy cis wąskokolumnowy-
tak na marginesie, czy sianie się cisów jest powszechne? U mnie na działce jest całkiem sporo cisów z siewek, w tym właśnie jeden wąskokolumnowy
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Magara 23:39, 04 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
Magda, trzymaj się i wracaj do zdrowia jak najszybciej
Wąski iglak??? Hmmm... Są takie poza tujami czy cisami??? Ciekawa jestem co wymyślisz Też przesłon potrzebuję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nicol21 15:06, 05 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10339
Zdrowia!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 17:10, 05 lis 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Mam nadzieję, że szybko dziada pokonasz. Wąski kolumnowy iglak - może jakaś wąska sosna? Cis też mógłby się wpasowały.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies