Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 19:54, 25 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Helen napisał(a)
I szersze kadry też poproszę często, bardzo lubię Twoje klimaciki


Postaram się Zazwyczaj omijam domy, więc nie jest z tym łatwo, ale zagajniki pokazują się za rzadko
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 23:50, 25 paź 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6713
Mgduska napisał(a)


Kiedy ja mam wrażenie, że w ogóle go nie pokazuję takim, jaki jest Wcale nie jest piękny jak na niektórych zdjęciach, w każdym razie jeszcze nie taki, jaki powinien być, jest za to o wiele fajniejszy, niż na zdjęciach. I większość miejsc powinna być opatrzona tabliczką: w budowie

Magda, nie chcę Cię martwić ale właśnie wystosowałaś zaproszenie do odwiedzenia Twojego ogrodu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:34, 26 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)

Magda, nie chcę Cię martwić ale właśnie wystosowałaś zaproszenie do odwiedzenia Twojego ogrodu


Wpadaj
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 10:48, 26 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Mgduska napisał(a)


Kiedy ja mam wrażenie, że w ogóle go nie pokazuję takim, jaki jest Wcale nie jest piękny jak na niektórych zdjęciach, w każdym razie jeszcze nie taki, jaki powinien być, jest za to o wiele fajniejszy, niż na zdjęciach. I większość miejsc powinna być opatrzona tabliczką: w budowie


NO tak, sami na swoje miejsce na ziemi patrzymy zupełnie inaczej, bardziej rygorystycznym okiem.

U mnie z kolei jest wszędzie bałagan i strasznie mnie to wkurza ale nadal nie mam czasu...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
OdettaZ 10:52, 26 paź 2022

Dołączył: 01 sie 2022
Posty: 32
Jeszcze nigdy nie jadłam takiej sałatki
daredevil 11:22, 26 paź 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Pięknie masz Pokazuj, nigdy się nie znudzi Dalie wykopujesz po pierwszych przymrozkach?
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
lilarose 15:14, 26 paź 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Postaram się Zazwyczaj omijam domy, więc nie jest z tym łatwo, ale zagajniki pokazują się za rzadko

ja w tym roku na połowie ścieżek miałam rozłożone materiały budowlane - to dopiero był problem, by cos cyknąć.

też sobie właśnie pomyślałam, że mi w ogóle nie przeszkadza, jak ktoś pokazuje te same miejsca, przecież tak naprawdę one są co chwila inne, bo rośliny wygladają co chwila inaczej - przynajmniej w takim ogrodzie bylinowym jak Twój, zmiany zachodzą cały czas. I możemy dostrzec co rusz nowe szczegóły, których na poprzednich zdjęciach nie było widać.

Robisz już listę dalii na przyszły sezon? Czy zostawiasz sobie tę przyjemność na długie, dżdżyste listopadowe wieczory?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Alija 15:34, 26 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8824
Mgduska napisał(a)




Piękna jesień u Ciebie, w ogrodzie kolorowo, kwieciście i tak naturalnie. Bajkowo.

____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mgduska 20:22, 26 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Roocika napisał(a)


NO tak, sami na swoje miejsce na ziemi patrzymy zupełnie inaczej, bardziej rygorystycznym okiem.

U mnie z kolei jest wszędzie bałagan i strasznie mnie to wkurza ale nadal nie mam czasu...


Jeżeli masz bałagan twórczy, to jest całkowicie usprawiedliwiony i nawet do pokazania Osobiście nie widziałam u Ciebie żadnego
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:25, 26 paź 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
OdettaZ napisał(a)
Jeszcze nigdy nie jadłam takiej sałatki


Specjalność zakładu, zapraszam
Tak serio - pokrzywami karmię rośliny, a w łikend serwowałam jeszcze ostatki gnojówki żywokostowej, bo skoro jeszcze jest, niech sobie dalie korzystają.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies