Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 08:21, 09 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Juzia napisał(a)


Hahahaha!
No weź



Nie no - też tak mam, wolę przemilczeć, staram się być delikatna, ale fałszywy komplement nie przechodzi mi przez krtań
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 09:20, 09 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sąsiadka złapała do żywołapki karczownika, skusiła go chyba jabłkiem...ale zimą.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mgduska 09:48, 09 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
A co z nim potem zrobiła? Chyba trzeba gadzinę wywieźć gdzieś daleko?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Roocika 11:16, 09 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Tak, mówiła, że gdzieś na jakąś łąkę samochodem
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Kokesz 17:46, 09 lip 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Mgduska napisał(a)


Poszukam Po opakowaniu rozpoznamy sklep, ale to raczej Ob...


Ob...mam pod ręką
Czy to byłaby lilia Mapira?
Twoja na pewno pachnie? Bo te ciemne to raczej azjatyckie a one nie pachną?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
sylwia_slomc... 18:05, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Mgduska napisał(a)


Nie no - też tak mam, wolę przemilczeć, staram się być delikatna, ale fałszywy komplement nie przechodzi mi przez krtań

Ja się staram docenić wkład pracy jaką Ktoś włożył w to co stworzył, no i pamiętam jak sama miałam jak zaczynałam. Wiem ile siły daje słowo wsparcia, ale też nie słodzę jak mi się nie podoba tylko sugeruję zmiany i podpowiadam jak bym sama zrobiła. Nie można chwalić jeśli coś nie jest ładne bo osoba, której to napiszecie pozostanie w takim przekonaniu, a nie o to chodzi tylko o konstruktywne słowo pomocne w zmianach na plus Do tej pory chyba nikt się na mnie nie obraził za uczciwe podejście i mam nadzieję, że tak zostanie. Dzięki podpowiedziom wiele ogrodów zmieniło się na plus w tym mój własny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:07, 09 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Takie wywożenie na " obce dalekie tereny" to dla mnie jak podrzucanie kukułczego jaja. Też bym nie chciała by Ktoś na mojej działce wypuszczał kreta czy karczownika. W tym kraju każdy kawałek ziemi do Kogoś należy i nie podrzucajmy swoich problemów komuś innemu....
Chyba, ze to tereny Państwowe to inna sprawa bo zwierzak też Państwowy jak by nie było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Roocika 18:41, 09 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sylwia, dokładnie to nie wiem dokąd, bo nie dociekałam Sama nie wiem co bym zrobiła... U nas jest dużo nieużytków więc może tam bym wywiozła
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
greg66 20:26, 09 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Mgduska napisał(a)


Tak zwany międzyczas - coś przekwitło, na coś czekam...


Penstemony z orlayą


Świetne są te czosnki nawet jak przekwitną robią się odlotowe, ja w przyszłym roku chce mieć więcej.
Ja penstemony pomieszałem z jeżówkami, galiardami i zrobiłem fiu-bdziu i mi sie podoba
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mgduska 08:58, 10 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
greg66 napisał(a)


Świetne są te czosnki nawet jak przekwitną robią się odlotowe, ja w przyszłym roku chce mieć więcej.
Ja penstemony pomieszałem z jeżówkami, galiardami i zrobiłem fiu-bdziu i mi sie podoba


Mam wrażenie, że dłużej ładne są kulki białych czosnków, te fioletowe już powyjmowałam, bo się zrobiły brązowe, a nie lubię mieszania świeżych kwiatów z suchymi.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies