Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Anda 09:14, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Jolu, ja dziś też w ogrodzie Jeśli masz whatsup to podrzuć mi na priva numer telefonu, jeśli chcesz, to będziemy w kontakcie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jola_M 09:45, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Anda napisał(a)
Jolu, ja dziś też w ogrodzie Jeśli masz whatsup to podrzuć mi na priva numer telefonu, jeśli chcesz, to będziemy w kontakcie


poszło Ewcia bardzo dziękuję
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 17:56, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Dzięki niezastąpionej Ewie, z którą mogłam robić rabatę praktycznie online na whats'upie udało mi się podzielić i posadzić turzyce. Pierwsza faza zakończona. Przyszły tydzień - będę wykopywać hosty i dosadzać pomiędzy trawy. Dziękuję Ewa

tyle wykopałam bocznych kłączy, zrobiłam zakończenie "miękkie" przy skrzynkach


potem wkopaliśmy z mężem pod kamień wąż ogrodowy, żeby się przy skrzynkach bezpośrednio podłączać i ciągnąć 20m węża za sobą

jeszcze konsultacja z Ewą
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 18:00, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
i gotowe, pies zadowolony i uśmiechnięty, więc chyba jest ok


a zastanawiałam się czemu barwinki takie klapnięte w tym roku no Frędzel autentycznie upatrzył sobie w nich legowisko i dosłownie mości się w nich jak na kocyku, podkopuje, układa się, kręci, a na koniec kładzie się i zasypia

____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Kim 18:08, 05 kwi 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Jolu
Widzę że też nie próżnowałaś ładnie wyszło i takie bliskie memu sercu to miękkie wykończenie

u mnie dużo takich fal

Jeszcze zapomniałam Frędzelka pochwalić słodziak
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Anda 18:16, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Jolu, aż tak dużo nie pomogłam Całą rabatę i obsadzenie wymyśliłaś samodzielnie, ja tylko Twojemu pomysłowi przyklasnęłam, wsparłam Cię duchowo

Fredzel to świetny pies, wie, że barwinek zniesie wszystko

Ja tez juz zeszłam z placu boju I znów nic nie widać, że cokolwiek zrobiłam
Jutro część dalsza, ta gorsza, ale coś przynajmniej widać będzie, mam nadzieję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nowa12 19:10, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też lubię miękkie wykończenia jak to ładnie nazwałaś . A jak równiutko wyszło.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Jola_M 19:33, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Kim napisał(a)
Jolu
Widzę że też nie próżnowałaś ładnie wyszło i takie bliskie memu sercu to miękkie wykończenie

u mnie dużo takich fal

Jeszcze zapomniałam Frędzelka pochwalić słodziak


No Frędzel się dzisiaj umęczył - nie miał czasu na drzemkę
U mnie znowu wszystko ostre i kanciaste, ale tu mi już nie pasowało
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 19:37, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Anda napisał(a)
Jolu, aż tak dużo nie pomogłam Całą rabatę i obsadzenie wymyśliłaś samodzielnie, ja tylko Twojemu pomysłowi przyklasnęłam, wsparłam Cię duchowo

Fredzel to świetny pies, wie, że barwinek zniesie wszystko

Ja tez juz zeszłam z placu boju I znów nic nie widać, że cokolwiek zrobiłam
Jutro część dalsza, ta gorsza, ale coś przynajmniej widać będzie, mam nadzieję


Pomogłaś, pomogłaś
Tak Ci się wydaje, że nie widać, ale zdjęcia rabat po ogarnięciu na pewno będą świetne
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 19:38, 05 kwi 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Nowa12 napisał(a)
Też lubię miękkie wykończenia jak to ładnie nazwałaś . A jak równiutko wyszło.


dzięki Agata, jakoś tak szpadlem narysowałam sobie falę i coś tam wyszło
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies