Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 12:44, 11 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
30 km. Jak się nie odezwie do końca tygodnia to się przejadę w sobotę. Ale co on mi powie - to samo co przez telefon. Pieniędzy mi nie odda. Nie martw się, poczekaj cośtam cośtam przecież wiem co podpisaliśmy, "termin to moje zmartwienie".

więc może poczekam jeszzce trochę i zacznę się rozglądać.
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 12:46, 11 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
No to nie jest daleko bardzo.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
sylwia_slomc... 12:53, 11 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
A może się coś stało u niego w życiu prywatnym , a nie zawodowym.....wiem naiwna jestem Ale wypadki chodzą po ludziach, a budowa zawód urazowy....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 13:01, 11 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
sylwia_slomczewska napisał(a)
A może się coś stało u niego w życiu prywatnym , a nie zawodowym.....wiem naiwna jestem Ale wypadki chodzą po ludziach, a budowa zawód urazowy....


Ja też o tym myślałam własnie - niekoniecznie zawsze musi być to olewus i krętacz
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AgataP 13:53, 11 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
sylwia_slomczewska napisał(a)
A może się coś stało u niego w życiu prywatnym , a nie zawodowym.....wiem naiwna jestem Ale wypadki chodzą po ludziach, a budowa zawód urazowy....


to chyba można wtedy odebrać telefon i przekazać informację... ja stawiam na niesolidność. Takie traktowanie klienta źle świadczy o nim, na mnie to działa jak płachta na byka.
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 14:13, 11 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
On ma wyłączony telefon i nie był online od dwóch dni - mam go na FB
wątpię że zginął śmiercią tragiczną puk puk pukam teraz

Ktoś go ściga bo ja go nawet nie zaczęłam obrażać czy ścigać
od tygodnia zapytowuję grzecznie czy zamierza ruszyć tyłek u mnie na budowie skoro pogoda jest super. A od wczoraj zniknął. Hmmm

Staram się nie panikowac, ale po cholerę mi sterta styroduru smażącego się na słońcu?
I skoro zamierzał zniknąć to by go nie zamawiał, to ze 2 tysiące przynajmniej?

Hmm cała głupia jestem.
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 14:26, 11 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
AgataP napisał(a)


to chyba można wtedy odebrać telefon i przekazać informację... ja stawiam na niesolidność. Takie traktowanie klienta źle świadczy o nim, na mnie to działa jak płachta na byka.

nie upieram sie , ale to co Karola pisze to jakies zachowanie irracjonalne prezentuje ten wykonawca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia73 14:28, 11 cze 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
sylwia_slomczewska napisał(a)
A może się coś stało u niego w życiu prywatnym , a nie zawodowym.....wiem naiwna jestem Ale wypadki chodzą po ludziach, a budowa zawód urazowy....


Sylwia ubawiłaś mnie. Mojemu majstrowi zmarła po kolei cała rodzina same pogrzeby co rusz. I miał najbardziej psujacy sie samochód świata. Ale jak sie pojawił to robota szła
Taki urok budowlańców
sylwia_slomc... 14:30, 11 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Kasia73 napisał(a)


Sylwia ubawiłaś mnie. Mojemu majstrowi zmarła po kolei cała rodzina same pogrzeby co rusz. I miał najbardziej psujacy sie samochód świata. Ale jak sie pojawił to robota szła
Taki urok budowlańców

Staram się tylko zrozumieć sytuację
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 14:53, 11 cze 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171


dzięki Dziewczyny. Na szczęście mieszkać mam gdzie i nikt mnie nie wygania. Zaliczkę pewnie w połowie zeżarło to co zrobił - roboty ziemne i piach i utwardzenie drogi.

Może się ruszy. Jeśli nie to potrwa to zdecydowanie dłużej niż zakładałam, bo nikogo nie znajdę od ręki ot tak. Ech.
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies