Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Mirka 13:43, 10 sty 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
To niezły ten twój kierbud że już kasę wziął.Musisz go ścignąć bo to jego obowiązek załatwić odbiór.(poczytaj o obowiązkach KB) Mój przyniósł papier ze możemy mieszkać i dopiero pieniądze wziął.
Ps . U mnie budowa 5 lat trwała a on czekał
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 13:56, 10 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nieźle. Chciałam chociaż 50/50 ale powiedział że w takim przypadku byłoby drożej... no nic. Wzięłam go tylko dlatego że mieszka w tej samej wiosce. Chciałam żeby miał blisko w razie czego. I jak była awantura z sąsiadami to oni go znają

heh

niech to się już kończy, mam szczerze dosyć. Weekendy mnie ratują, pozwalają odetchnąć i zmienić perspektywę na moment.

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 14:07, 10 sty 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ciekawa jestem ile zainkasował ? Mój tysiaka.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 14:10, 10 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mirka nic mi nie mów. Skąd Wy bierzecie takie ceny 2400 czy coś. To i tak było tanio w okolicach Krakowa...
____________________
Mój nowy ogródek
Mirka 14:27, 10 sty 2020


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Karola nie wiem tyle powiedział i tyle dałam.
Już masz blisko koniec to głowa ci odpocznie od tych majstrów z Bożej łaski .
Podziwiam cię że dałaś radę aczkolwiek i ja wszystko sama załatwiałam Babka to twarda kobitka jest nie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 14:34, 10 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahaha
Nie bardzo miałam wyjście, mogłam kupić sobie mieszkanko, ale mieszkać w mieście mi się nie uśmiecha... mam nadzieję wożenie Młodej do szkoły nie będzie zbytnio uciążliwe. Z resztą damy radę!
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 17:11, 10 sty 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej żeby nadać numer domku , wystarczy inwentaryzacja od geodety . Wszystko musi byc tak jak na projekcie .
Kable , wod-kan itd. U nas zmienialiśmy linię wody od studni - to trochę zeszło zanim jeszcze w starostwie poprawki zgłosiłam.
Ale jak wszytsko tak jak na mapach to do gminy.
Robią to w zasadzie w ciagu paru dni.
Potem jak masz numer to zgłosić sie do komunalki o odbiór śmieci , kubeł w ciągu tygodnia mi podstawili.

Odbiory w starostwie to już jak będziesz miała komplet dokumentów od kier buda , elektryka , hydraulika.
W gminie trzeba jeszcze zgłosić się ze masz szambo/oczyszczalnie - żeby nie było ze na pole siusiasz hehehe .
To tez bedą chcieli do dołączenia do starostwa .
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
yolka 19:51, 10 sty 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
I od kominiarza... nawet jak węglem nie palisz...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 20:02, 10 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
O numer już poprosiłam w gminie. Czekam. W poniedziałek spytam czy wszystko mają.

Moja wentylacja spakowana, w poniedziałek przybywa wraz z ekipą



Ptaszki karmimy z młodą



Pozdrawiam miłego weekendu!
____________________
Mój nowy ogródek
deszczowymaj 21:25, 10 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Karolcia

zaglądam..czytam..kibicuję
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies