Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

UlaB 12:52, 12 mar 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
nyna76 napisał(a)


Ja nie zmuszę 6 klasisty do nauki, nie ma opcji...
Sprawdziany polecą potem jeden po drugim, nie zdążą przerobić materiału... tak samo było po strajku ...
każdy musi mieć minimum 3 oceny, żeby wystawić ocenę na koniec roku - czyli 1 sprawdzian, 1 kartkówka i sztuczna ocena za aktywność...
Jeszcze 6 tygodni szkoły (bez świąt i przerw majowych ) i koniec szkoły.

Chociaż jak dla mnie żadnych przerw przed świętami nie powinno być, dzieci powinny chodzić do szkoły tak jak my do pracy i już .


u nas zaczynają słac prace domowe z deadlinami ich odeslania (własnie przyszedł harmonogram ze wszystkich przedmiotów) - i jest opcja, dzieciaki musza siadac na tyłeczkach i je robic, bo jak nie odesla, to od razu jedyneczka w librusie. Swoim nawet nie musze NIC mówić, uprzedzono ich w szkołach, ze to nie będą ferie. I lektury juz sie pojawiły.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
popcorn 15:00, 12 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pomocnika mam
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 17:20, 12 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O fajnie!
jaka rabata już bogata i lizak jest nawet, ładnie przystrzyżony...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 18:29, 12 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Poogarniałyśmy na zewnątrz trochę, teraz zrobiło się ciemno. Dwa worki śmieci, folii, jakichś resztek, kolejne deski na kupę, kolejne palety na stosik. Jutro ponosimy kolejne doniczki żeby nie przeszkadzały w plantowaniu ziemi.
Wysłałam pięć zapytań o wywrotki z czarną ziemią z zero odzewu.
Roślinki od Bogusiu posadzone w doniczki i podlane

Dziękuję!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 18:43, 12 mar 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola nie dziękuj oby dobrze rosły i podlewaj z umiarem skoro masz ziemie gliniasta nie wszystkie lubią wodę.
Pozdrawiam
nyna76 00:03, 13 mar 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
UlaB napisał(a)


u nas zaczynają słac prace domowe z deadlinami ich odeslania (własnie przyszedł harmonogram ze wszystkich przedmiotów) - i jest opcja, dzieciaki musza siadac na tyłeczkach i je robic, bo jak nie odesla, to od razu jedyneczka w librusie. Swoim nawet nie musze NIC mówić, uprzedzono ich w szkołach, ze to nie będą ferie. I lektury juz sie pojawiły.


O ile weszły zalecenia do samodzielnej nauki i pogłębiania wiedzy to i tak nie ma tu ocen. Mam znajomości w wydziale oświaty i nie ma takiej opcji, żeby ktoś sobie na to pozwolił ...
W miarę możliwości mogą czytać kolejne tematy z podręczników i przerabiać zadania, to jest oczywiste, ale zapewniam, że nie ma ocen. Byłoby to nadużyciem.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
popcorn 06:36, 13 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Będzie ciekawie bo nie wydaje mi się że za dwa tygodnie choroba magicznie zniknie. Nie będzie czasu przerobić materiał. Mam bilety na koniec czerwca, wprawdzie na cztery dni tylko, ale rezerwację hotelu też, ciekawe czy nie przedłużą roku szkolnego... Ech.

No nic. Dziś odbiorę paczkę i chyba jakieś zakupy??? Może niczego nie złapię... Masakra...

Pada więc z prac na zewnątrz pewnie nici. Ma być gość od mebli kuchennych i hydraulik, liczę że będę miała pokończone te wszystkie rzeczy.

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:47, 13 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ktoś w okolicy podzieli się namiarem na wywóz szamba może? Dzięki
____________________
Mój nowy ogródek
nyna76 10:25, 13 mar 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Już Ci się zapełniło? Tak szybko? A jaką masz pojemność?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
popcorn 10:36, 13 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miesiąc mieszkania. Pełne nie jest. Zamówiłam kogoś na poniedziałek ale jak wprowadzą stan wyjątkowy to sobie sama będę pompować pompą? Średnio to widzę... 11m3
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies