Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Katte 21:24, 02 kwi 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Te tulipany są piękne, mam w jednej donicy botaniczne Tarda, zobaczymy co z nich będzie.

Ja jak narazie krążę wokół miejsca na warzywniak i dumam jak to zróbic mądrze żeby mi dzieciaki nie rozjechaly:-/
Będą dwie skrzynie potem reszta ale trzeba chyba drut kolczasty rozciągnąć albo pastucha elektrycznego hehehe .

Zdeptane wszystko było w zeszłym roku . Co chwilę wjeżdża najmłodszy syn samochodami albo najstarszy piłka mu zawsze leci w grzędy.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 21:34, 02 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia macie sporo miejsca przecież, może odgrodzić jakoś warzywnik, bo szkoda pracy?
Z drugiej strony dzieci najważniejsze, płaska sałata też jest jadalna powodzenia!
W weekend chcę się zabrać za warzywnik, przygotowanie miejsca pod te wszystkie siewki rosnące w domu. Dobrze im przy południowych oknach na ogrzewanej podłodze haha.

Pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 12:25, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dostałam więcej łąki kwietnej jupi dosieję dziś z nasionami traw

____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 12:45, 03 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Już nie mogę się doczekać jak ci to zakwitnie.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 13:04, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Trochę kicha bo sam kompost i mało nasion, ale wymieszam z pozostałymi nasionami i posieję razem z trawą.Teraz trochę deszczu i zero mrozów poproszę i bez wiatru hahaha
Stwierdziłam że nie będę walczyć z podagrycznikiem, tylko posieję coś takiego i zobaczymy jak będzie. Kosiarki nie mam (jeszcze), ex sobie przywlaszczył moją poprzednią. Dwa razy w roku koszenie jest dużo lepsze niż koszenie co tydzień

pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 13:48, 03 kwi 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
popcorn napisał(a)
Kasia macie sporo miejsca przecież, może odgrodzić jakoś warzywnik, bo szkoda pracy?
Z drugiej strony dzieci najważniejsze, płaska sałata też jest jadalna powodzenia!
W weekend chcę się zabrać za warzywnik, przygotowanie miejsca pod te wszystkie siewki rosnące w domu. Dobrze im przy południowych oknach na ogrzewanej podłodze haha.

Pozdrawiam


Warzywnik chce mieć blisko , bo działkę mam długą na 130 m ;-/ .
Myśle zrobić tymczasowo jakąś zagrodę .

Drugą połówkę działki obrabia chłop , posiał sobie rzepak , ale na jesieni chyba zejdzie całkiem , boisko najtarszemu wyniosę dalej.
I powinno byc juz lepiej
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 14:18, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:32, 03 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moje przedszkole, większość maleństw to poziomki
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 18:00, 03 kwi 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kochana, przedszkole masz baardzo przyzwoite Duże okna to jest to. Jakiej wielkości masz te kwadraciki w multipaletkach? Mam podobne, ale jakieś małe i zastanawiam się, czy jest sens do nich coś pikować? A P9 za dużo miejsca zabierają. Widziałam rabaty, ile Ty już nasadziłaś
____________________
Dwa ogrody
Basilikum 18:18, 03 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
popcorn napisał(a)


Poradź jak posadzić hosty i runiankę tutaj żeby nie było wrażenia chaosu i bałaganu... mam kilka odmian w sumie pewnie ze 250 doniczek haha


nachomikowals, masz wiecej host jak ja rolek papieru toaletowego hihih

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies