Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 06:47, 06 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hehe. To jest plan. Plany są po to żeby je zmieniać. Buahaha

Mam tam 22 ary. Na pierwszych ośmiu jest dom i SPRÓBUJĘ być porządna i się trzymać. Spróbuję. Oki?

Kolejne 16 mam na swoje szaleństwa i mogę mieć tam wszystko. Chcę z przodu mieć porządnie głównie po to żeby tam nie siedzieć, siedzieć będę z tyłu za domem i tamże grzebać



Stan wczoraj. Dziś kolejny transport bloczków I ściany będą rosły. Mam zastępczy samochód na czas naprawy mojego. Jutro pojadę po południu zobaczyć postępy
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 11:00, 06 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
jak pojezdzisz autem z automatyczna skrzynia to juz tylko taka bedziesz chciala miec

fajne te plany
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 11:13, 06 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wracałam wczoraj z Bielska z serwisu tym autem i jechało się bardzo bardzo przyjemnie Zwłaszcza że dali my hybrydę więc cichutko, czysto i przyjemnie Może kiedyś Tym moim autkiem pojeżdżę jeszcze 5 lat i dostanie go młoda jak zda egzamin na prawo jazdy

Mam nadzieję że plan na porządne przody się uda zrealizować Ładny przedogródek w większości w pełnym słońcu. Może jeszcze zawilce japońskie tam dodam. Zawilce, miskanty i lawenda? Czy nie bardzo? Róże nie bo cięcie, ogławianie i kopczyki. Graby, mam trzy, na piętro. A pod spodem zobaczymy. Ale się cieszę!

Dzwonił Mateusz że transport bloczków rozładowany, budują, jutro wyrobią to co przywieźli dzisiaj i na czwartek poprosi kolejne 10 palet
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 11:24, 06 sie 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
No to jest brygada! Prace co do godziny w terminie. Kibicuję Tobie i Twoim planom. o cichutku.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
popcorn 12:18, 06 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Haniu serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 11:07, 07 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja też nie wierzę że utrzymasz sie w tym reżimie tylko kilku gatunków na reprezentacyjnej rabacie, nie ty Karola, to sprzeczne jest z twoją naturą i duszą ogrodnika-eksperymentatora
Buziaki! Ciesze sie że wszystko ruszyło z kopyta i leci wreszcie jak trzeba, a że kasa też leci przy okazji szerokim strumieniem...no cóż....trzeba mysleć o tym że w finale będzie pięknie i będą spełnione twoje marzenia
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 11:16, 07 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nic mi nie mów Gosia patrzę na stan swojego konta i hmmm no cóż
Niemniej jadę dziś zobaczyć jak tam a w piątek mają być wszystkie ściany już!

Dzisiaj kupiliśmy drewno na szalunki i stemple żeby je podeprzeć, w przyszłym tygodniu będzie trzeba zamówić beton do zalewania nadproży. I będę mogła zaprosić ludzi od okien na pomiar, zapłacić i czekać

Mam nadzieję dom będzie ok, a jak nie to się go sprzeda buahahaha no ale parę lat chyba pomieszkamy póki młoda nie pójdzie na studia przynajmniej.
Kurde nikt we mnie nie wierzy Chciałabym z przodu mieć ładnie i porządnie i myślę że się to uda bo w końcu będę miała 3 razy więcej miejsca niż poprzednio? Czyli miejsce na eksperymenty też, i własnie za domem. Z przodu ma być bezobsługowo i bezproblemowo, mam nadzieję
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 11:34, 07 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Może się uda, bo masz całe duże zaplecze... Tylko będziesz tam ciągle siedzieć, a nie w tym poukładanym minimalizmie pewnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 11:50, 07 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dokładnie i to jest plan właśnie hehehe pozdrawiam Łucja
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 12:30, 07 sie 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Super ! Bardzo się cieszę że ruszyło i staje domek
Jestem na etapie ogarniania wszystkiego wkoło bo rok temu w sezonie robili nam strukturę na zewnątrz - dopiero teraz ruszyłam z jakimiś roślinkami więc wszystko świeże -a przed nami jeszcze sporo dłubaniny zanim będzie bezobsługowo.
Pozdrawiam , kibicuje Ci i będę zaglądać
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies