Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 11:44, 12 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Magda serdeczne
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 19:35, 12 sie 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
popcorn napisał(a)
Macie może niskie odmiany budlei? Widziałam wczoraj w Krakowie. Boskie. Idealne na niski poczochrany żywopłocik I pełno na nich motyli


Hej to moja nowa zdobycz : Budleja Silver Aniversary


Mam zamiar poprzewracać trochę od frontu będą wszystkie w kupie , chciałam ich jeszcze dokupić - ale trudno ją dostać , w Lublinie pustki , dopiero przy okazji kolejnego kursu na Podlasie dokupiłam ale nie tyle ile bym chciała ☹️ Szybko rodzyn został wykupiony.
Ma taki miłe listki jak uszy królika , a kwiat duży biały , mało preriowe ale nie mogłam się oprzeć , powtykam między trawy
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Katte 19:48, 12 sie 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Nasz domek tez wydawał sie zbyt maly , jak stalo sie na gołej płycie.
Po nakryciu dopiero wyszła przestrzeń.
U nas też miało być szambo ale ostatecznie na biegu zmiana projektu na przydomową oczyszczalnię.
5 osobowa rodzina to kupa wody z mycia, prania itd ale jestem zadowolona , oj teraz się śmieje ale ja nawet w trakcie budowy , rozmiar okien zmieniałam
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Basilikum 20:24, 12 sie 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Budleje mozna samemu rozmnozyc,niedawno pokazywalam u mnie na watku moje trzyletnie ze szczepek
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 20:34, 12 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję dziewczyny. Mam lokalnego producenta mają niskie odmiany po 11 zł pojadę popatrzeć

Moja duża budleja nawet się siała i pewnie że można mnożyć ale może kupię kilka na razie

Ja nic nie zmieniam przemyślałam wszystko przed pozwoleniem na budowę i teraz wszystko zgodnie z projektem. Będzie dobrze
____________________
Mój nowy ogródek
basia3012 21:43, 12 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9428
Trzymam kciuki za nowe plany ogrodowe i nieogrodowe.Powodzenia.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Katte 22:03, 12 sie 2019


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Zmieniłam póki się dało , dlatego że chciałam minimum parapetów okna do samej ziemi, miało być długo naturalne światło wewnątrz i jest ! Zaglądam i kibicuję ... pozdrawiam !
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Nikita 00:06, 13 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn napisał(a)
Młoda w sobotę się "meblowała" na miejscu hehe pół godziny rozważała gdzie łóżko gdzie biurko i ile regałów na książki jej się zmieści a przecież jeszcze szafa potrzebna hehe trochę mały ten jej pokoik...
Na wszystko jest metoda...mały pokoik to wstawiamy łóżko piętrowe, a pod łóżkiem regały na książki lub szafa. Pod oknem biurko, a dookoła na ścianach wiszące szafki (też na ksiązki lub inne "przydasie"). Zostaje kupę miejsca na podłodze. Fajnym rozwiązaniem przy braku miejsca jest półka na książki pod sufitem na wszystkich czterech ścianach.
https://pytanieomieszkanie.pl/biblioteka-w-pokoju/
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 02:47, 13 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Wam

Myślę że będzie dobrze nie mogę się doczekać efektu końcowego.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 02:58, 13 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Katte napisał(a)
Zmieniłam póki się dało , dlatego że chciałam minimum parapetów okna do samej ziemi, miało być długo naturalne światło wewnątrz i jest ! Zaglądam i kibicuję ... pozdrawiam !


Hehe jedyne trzy okna to trzymetrowe nad blatem w kuchni. I dwa normalne w łazience i kotłowni. Wszystkie inne to drzwi tarasowe wychodzące na taras na południe jupi
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies