Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 08:41, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
I tak powinno być!
Była z tym samym orgaizaorem i z tą samą koleżanką rok temu i bardzo jej się podobało, no i w tym roku chciała znowu. A potem spędziłam z nią pół nocy na telefonnie przed wyjazdem z samego rana który miał się odbyć, a po kolejnej rozmowie o 6tej rano wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy ją odebrać... w końcu to tylko dziecko...

leży na kanapie czyta książkę teraz, wróciła ze spaceru z psem, będzie oki
____________________
Mój nowy ogródek
tulucy 08:52, 10 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
U mnie to córka twardsza, syn strasznie marudzi. Ona po 5 minutach w autokarze ma koleżanki, a on - jak okazało się, że nie jedzie kolega, z którym był umówiony, to chciał wysiadać i do domu z nami jechać. Ona teraz żałuje, że przez pandemię ma poodwoływane wyjazdy, a jemu nawet nic nie rezerwowałam, bo tak się bronił przez obozem jakimkolwiek.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 09:03, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzieci są różne. Na siłę bym jej nie wysyłała. Ale chciała jechać!

Gdybym wiedziała to byśmy tydzień gdzieś w Grecji poleżały na plaży za te pieniądze... no nic. Może za rok.
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 09:20, 10 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Makao_J napisał(a)
To pod tym względem z synami jest lepiej. Oni nie związują się tak z kolegami i wsio ryba z kim siedzą w autokarze i z kim potem przebywają. Oczywiście, mają swoich nieulubionych kolegów ale...

Dziewczyny są wrażliwsze i nie potrafią zaufać każdemu. Bez psiapsiólki się nie ruszają. Mam to samo ze swoją córką.
Chłopaki są mniej skomplikowani i bardziej przewidywalni.


Oj, oj, nie do konca. Co egzemplarz to inaczej, wiem cos o tym. U mnie akurat jest wlasciwie dokladnie odwrotnie
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Anda 09:48, 10 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Karola, dobrze zrobiłaś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
popcorn 09:50, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niby bezpieczniej. I młoda w domu. I zadowolona. Kasy szkoda jedynie, ale nic to, przeżyjemy.

Buziaki!!!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 10:33, 10 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolcia bardzo, bardzo dobrze zrobiłaś Pieniądze pieniędzmi - a Dziecko wie że gdyby nie wiem co to Mama jest
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
sylwia_slomc... 10:38, 10 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Dokładnie Basiu I wie, że jest najważniejsza, a to fundament na życie dorosłe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hankaandrus_44 10:40, 10 sie 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Bardzo dobra decyzja. Przyjaciółka, kiedyś od serca, a teraz wróg, w takim środowisku może narobić wiele szkód. Wszak wszystko o Tobie wie. Małej gratuluję wyczucia sytuacji, Trzymam kciuki za pomyślność.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Bog 12:31, 10 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Karola skoro sytuacja wymagała takiej decyzji to nie żałuj kasy zamknij temat i zapomnij o sprawie.
Miłego dnia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies