Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 16:06, 11 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)
U nas też nic.. podlałam tylko interwencyjnie rabatę która ledwo żyła i oczywiście mnie sąsiadka widziała. Co z tego że że zbiornika, jeśli ona myśli że z wodociągu. Wkurzam się na siebie bo zamiast się cieszyć z ogrodu wkurzam się z takich głupich powodów...


Ha ha ha Karola to nic ja mam sąsiadkę która obserwuje i wypytuje np.co pani robi? wsiadam na rower to pyta gdzie pani jedzie? do ogródka nie można wyjść spokojnie popracować he he
popcorn 16:11, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nic mi nie mów, heh
Trzymetrowy żywopłot wypadałoby zacząć hodować
____________________
Mój nowy ogródek
mrokasia 16:17, 11 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Bog napisał(a)


Ha ha ha Karola to nic ja mam sąsiadkę która obserwuje i wypytuje np.co pani robi? wsiadam na rower to pyta gdzie pani jedzie? do ogródka nie można wyjść spokojnie popracować he he


Może zapytaj ją "a czemu pani pyta?" albo "a czemu pani chce to wiedzieć?". Ciekawe jak zareaguje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Katte 16:27, 11 sie 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Mówi się grzcznie. Nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz hehehehe.

U mnie czasami sąsiad chce zagaić ale udaje że go nie widzę, średnio mam czasem ochotę na jałową rozmowę.

____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Katte 16:29, 11 sie 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Co do podlewania to ja też podlewam jak muszę, świata i tak nie zbawimy.

Tym bardziej że nie stoisz i nie lejesz hektolitrami z wodociągu tylko własną deszczówką a o to przeciez teraz chodzi, żeby łapać ją w zbiorniki.



____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 16:36, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Tak ale nie chce mi się z tego tłumaczyć. Mama mi mowi co się denerwujesz, powiedz babie że masz zbiornik i korzystasz z własnej wody. Tyle że nie chce mi sie z baba gadać! Więc unikam. Niech sobie myśli co chce, jak juz mnie przyuważyła... schodze z drogi, jak widze nie wychodze, po prostu unikam... co zrobić żeby oni unikali mnie? może powinnam im powiedzieć że jestem na kwarantannie buahahahaha
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 16:46, 11 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Wariatom na ogół z drogi się schodzi Poudawać zawsze możesz
A tak całkiem serio, my mamy cudownych sąsiadów tu gdzie mieszkamy w zasadzie wszystkich i bliskie kontakty utrzymujemy, pomocni dla siebie nawzajem jesteśmy, a to kilka domów, tam gdzie ogród różnie jeszcze może być.....Chyba tego sąsiedztwa będzie mi tam bardziej brakowało niż braku neta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:46, 11 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Nie pada u Ciebie? U Anitki wichura straszna. u nas czekamy co będzie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 16:49, 11 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
popcorn napisał(a)
Ta... co zrobić żeby oni unikali mnie? może powinnam im powiedzieć że jestem na kwarantannie buahahahaha


Zacznij pytać co robią, gdzie idą itd.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
popcorn 16:50, 11 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przeszło bokiem, jak zwykle... heh
Wiatr był tylko, ani kropli. Na tyle wiało że zdjęłam żagiel z tarasu. Liczyłam na deszczu trochę, pewnie wioskę czy dwie był. Kończę pracę i ciąg dalszy podlewania z krzaków buahahahaha

Sąsiadów mi brakuje poprzednich, z tymi się nie dogadam, wątpię. Ok ten jeden dostaje ode mnie warzywa ja od niego nawóz od gołębi, ale pani z krzywą miną na wszystko raczej się nie zmieni, a jeśli już to na gorzej...

Teraz mnie olśniło że już rozmawiałyśmy na temat zbiornika na wodę, diwiła się że ciśnienie mam dobre (przecież to od pompy zależy), już zapomniała czy mi nie uwierzyła? heh
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies