Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 12:34, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wyszło jak wyszło, teraz się nudzi, mam nadzieję że następnym razem jak będzie chciała jechać to pojedzie...

Kolejny poniedziałek, miło że krótszy tydzień

Słońce przygrzewa, deszczu na horyzoncie nie widać, wodociągi wystosowały prośbę do mieszkańców o nie podlewanie ogródków, mycie samochodów też odradzane... heh

miłego!!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 12:35, 10 sie 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Niby bezpieczniej. I młoda w domu. I zadowolona. Kasy szkoda jedynie, ale nic to, przeżyjemy.

Buziaki!!!


Zrobiłabym tak samo.
Teraz jest pierwszy dzień na półkolonii i coś już tam było nie tak. Pojadę po nią to się dowiem. Mam tylko nadzieję że jutro pojedzie z chęcią
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
sylwia_slomc... 12:43, 10 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
popcorn napisał(a)
Wyszło jak wyszło, teraz się nudzi, mam nadzieję że następnym razem jak będzie chciała jechać to pojedzie...

Kolejny poniedziałek, miło że krótszy tydzień

Słońce przygrzewa, deszczu na horyzoncie nie widać, wodociągi wystosowały prośbę do mieszkańców o nie podlewanie ogródków, mycie samochodów też odradzane... heh

miłego!!!

U nas i u Agi wczoraj burza przeszła podlało solidnie, życzę by dzisiaj u Ciebie podlewało
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 13:07, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Beta powodzenia, pozdrawiam!

Sylwia, dzięki! Nie wygląda, ale nie miałabym nic przeciwko!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 14:28, 10 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
W mazowieckim też sucho wczoraj szły chmury deszczowe ale poszły bokiem beczkę wody mam podlewam hortensje i rodki resztę miejską po liściach grzyby się cieszą
Urszulla 15:50, 10 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
popcorn napisał(a)
Pierwszy raz tutaj, dzisiaj jupi!

W warzywniku







Upraw można się od Ciebie uczyć
W moich okolicach wszyscy mają zerowe plony ze wzglądu na opady i cieżką ziemię.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
popcorn 16:09, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Znowu będę podlewać pewnie po pracy...

W warzywniku ściółkowałam zrębkami drewnianymi, bardzo dobrze to zrobiło ziemi. Teraz dwukrotnie przekopana już z obornikiem. I dostałam ostatnio od sąsiada dwie taczki nawzu od gołębo, pójdzie tam zbowu. Stopniowo ziemia robi się normalniejsza, ta glina wywrócona na drugą stronę jest straszna.
Niemniej wszystkie te zabiegi przynoszą rezultat, i cośtam rośnie, nie wszystko, ale warzyw nie kupuję od 2,5 miesiąca już. Żadnych

U nas sucho teraz strasznie, chciałabym żeby popadało... warzywnika nie podlewam wcale, rośliny muszą sobie radzić...

buziaki Ula!
____________________
Mój nowy ogródek
Makao_J 17:46, 10 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
U nas susza straszna. Rośliny wysychają w oczach. A deszczu w tym tygodniu nie widać na mapach.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
popcorn 20:12, 10 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas też nic.. podlałam tylko interwencyjnie rabatę która ledwo żyła i oczywiście mnie sąsiadka widziała. Co z tego że że zbiornika, jeśli ona myśli że z wodociągu. Wkurzam się na siebie bo zamiast się cieszyć z ogrodu wkurzam się z takich głupich powodów...
____________________
Mój nowy ogródek
AniazUroczyska 23:18, 10 sie 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Jak to dobrze nie mieć sąsiadów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies