Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Anda 13:41, 13 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
Fajnie, że szklarnia przyjechała

Ja biszkoptu nie lubię, ale to rzucanie na podłogę by mi się pewnie spodobało Czytam za to, że w PL zaczyna się „epidemia niesłodkich ciast” Normalnie jak tutaj. A myślałam, że tylko Niemcy lubią niesłodkie ciasta Ja lubię słodkie i zawsze daje więcej cukru niż jest w przepisie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
popcorn 13:58, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe

szklarni nawet nie zadatkowałam, ale przygotowujemy fundamenty póki co.

Taniec deszczu chyba odprawię, przydałby się!

Cista... zwykle daję połowę cukru w przepisie. I tak sa wystarczająco słodkie, jak dla mnie Nie słodze herbaty, kawy nie piję, stąd cukier jeśli w ogóle to w słodkościach lub pepsi

Mam nadzieję że mi trawa albo chwasty chociaż urosną tak żeby po skoszeniu mogły ydawać trawnik
____________________
Mój nowy ogródek
Anda 14:01, 13 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33439
Też niczego nie słodzę, jedynie ciasta Tylko, że rzadko piekę

Zasiej sobie mikrokoniczynę. Jest zielona nawet w czasie upałów i nie kwitnie. Ja się właśnie nad taką opcja zastanawiam. Nie podlewam trawnika zbyt często, a żółty i kłujący mnie drażni.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
popcorn 14:23, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki! Pogooglam
____________________
Mój nowy ogródek
Margerytka40 14:25, 13 sie 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mikrokoniczyna kwitnie Ewuś, ja mam trawnik z mikrokoniczyną
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
popcorn 14:56, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Musi kwitnąć żeby wydać nasiona, na logikę? Może jak się ją tnie jak trawnik, to nie kwitnie?
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 15:10, 13 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Jak jej pozwolisz kwitnąć też jest śliczna, a do tego pszczoły ją kochająŚwietnie się na glinie sprawdza i nie podlewana zieleniutka, mam na wysokości łąki w trawniku, przyjemnie się po niej chodzi. Jedyny mankament jak dla mnie, że siewki i na rabatach się znajduje i plewić trzeba, dobrze też mieć jakieś obwódki przy rabatach bo kanciki to ona zarasta raz dwa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 15:15, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cegły przyjechały! Ale będę miała ładnego foliaka z podmurówką ceglaną, jupi

____________________
Mój nowy ogródek
Makao_J 15:15, 13 sie 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Super. Robota idzie do przodu.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
sylwia_slomc... 15:17, 13 sie 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ślicznie będzie i bezpieczniej przed kurkami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies