Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 22:16, 11 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Jak potrafisz to czemu nie ja wyznaję zasadę owoce jeść tylko surowe czasem robię ciasto ze śliwkami zwykłe kręcone ciasta biszkoptowe robiłam w życiu może 3razy nie mam talentu i nie lubię kuchennych prac wolę kopać w ogródku gotowanie często zwalam na mojego M.
popcorn 08:00, 12 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ciasto ze śliwkami! Mniam! Za chwilę będą śliwki, nie mogę się doczekać!

Cekam na jajka aż kurki zniosa buahahaha i upieczemy! Maliny zebrane wczoraj

Rano podlałam trochę nową rabatę na szczycie działi, poza wzrokiem sąsiada buahahaha

Miłego dnia! Wracam do pracy!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 09:36, 12 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Ach Ci Nasi sąsiedzi. U Nas z jednej strony mamy od sąsiada świerki bardzo wysokie. I okazuje się że sąsiad chodzi blisko płotu i zagląda do Nas, w niektórych miejscach ma problem bo jest bardzo gęsto - ale jest na to sposób- ostatnio widziałam go jak kijem rozsuwał gałęzie i zaglądał- masakra jakaś.
Miłego Karolka.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 09:41, 12 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hahahaha
serio, czy ludzie nie mają nic do roboty? Ciekawszego? Wszystko musza mieć pod kontrolą? Po co? heh

miłego, Basia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 11:12, 12 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karola serio oj serio - niestety. Sąsiad starszy Pan spać nie może to już o 5 rano buszuje i zagląda. Na całe szczęście domy mieszkalne są daleko od siebie, i nie siedzi przy płocie cały czas, tylko kilka razy robi sobie obchód.Mnie osobiście Nasze świerki się nie podobają, jako tło dla roślin, ale o wymianie na coś innego nie myślę, bo nie wyobrażam sobie odsłoniętego ogrodu. Świerki takie zwykłe - pospolite -sadził Mój Mąż 12 lat temu- kupił na giełdzie wiązkę świerków małych za całe 10zł. Część rozdaliśmy rodzinie, a cześć jest w Naszym ogródeczku.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 11:21, 12 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No i racja, i rosną i osłaniają. I o to chodzi. Na szczęście taras mamy osłonięty i okien większość wychodzi na pustą kolejną działkę, wię cprzynajmniej w okna nie zaglądają

trzeba oszczędzac i kupić i tę działkę, jakby co
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 11:33, 12 sie 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
BASIA8 napisał(a)
Ach Ci Nasi sąsiedzi. U Nas z jednej strony mamy od sąsiada świerki bardzo wysokie. I okazuje się że sąsiad chodzi blisko płotu i zagląda do Nas, w niektórych miejscach ma problem bo jest bardzo gęsto - ale jest na to sposób- ostatnio widziałam go jak kijem rozsuwał gałęzie i zaglądał- masakra jakaś.
Miłego Karolka.


A może on tylko zagląda i zachwyca się jak pięknie macie?
I podgląda aby u siebie też coś zmienić
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
BASIA8 11:35, 12 sie 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Magda70 napisał(a)


A może on tylko zagląda i zachwyca się jak pięknie macie?
I podgląda aby u siebie też coś zmienić


Może kto wie ale aż tak pięknie nie ma
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 11:46, 12 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hahahaha
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 12:14, 12 sie 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549

U mnie trudna sprawa bo mieszkam w szeregówce wszyscy sąsiedzi są bardzo blisko.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies