Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 10:06, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia Anabelke mam jedną plus parę z patyków, zamierzam je zgrupować dla efektu w przyszłym roku może

Ania

Kurki mają się bardzo dobrze, dziękuję

Hortensje mam nadzieję się zadomowią i już w przyszłym roku będzie widać że to żywopłot z nich ma być buahahahaha

pozdrawiam miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 10:10, 15 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
popcorn napisał(a)
Hortki z patyków. Polecam! Zero wysiłku i rośliny za darmo.

Posadziłam 80 doniczek buahaha może kiedyś je będzie widać




Gratuluję ,pięknie rosną łał aż 80szt będzie łan hortensji.Też próbowałam rozmnażać ale słabo wyszło na koniec pies podeptał jedna sztuka była mi potrzebna w między czasie rośliny się rozrosły i już nie ma na nią miejsca.
Miłego dnia
beta 13:50, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Hortki z patyków...gratuluję...mi się nigdy ten patent nie udał

nadziwić się nie mogę jajcom, słonecznikom i innym dobrom z Twojego obejścia
miłego dnia
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mgduska 14:08, 15 wrz 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
beta napisał(a)
Hortki z patyków...gratuluję...mi się nigdy ten patent nie udał

nadziwić się nie mogę jajcom, słonecznikom i innym dobrom z Twojego obejścia
miłego dnia


Obcinasz na wiosnę, wtykasz do ziemi, pilnujesz, żeby nie wyschły. Krzewuszka i dereń też mają taką łatwość ukorzeniania. W końcu musi się udać!
____________________
Sałatka pokrzywowa
popcorn 14:27, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Moje posadziłam w warzywniku, podlewałam warzywa, podlewałam patyki, a następnej wiosny przeniosłam pojedynczo do doniczek. Ot cała filozofia. W tym roku też będę miała trochę patyków, jak się ukorzenią to dam znać

jajka są od zadowolonych kurek, reszta rośnie albo i nie porażek roślinnych raczej nie pokazuję

pozdrówka!!!
____________________
Mój nowy ogródek
beta 14:28, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
popcorn napisał(a)
Moje posadziłam w warzywniku, podlewałam warzywa, podlewałam patyki, a następnej wiosny przeniosłam pojedynczo do doniczek. Ot cała filozofia. W tym roku też będę miała trochę patyków, jak się ukorzenią to dam znać

jajka są od zadowolonych kurek, reszta rośnie albo i nie porażek roślinnych raczej nie pokazuję

pozdrówka!!!


...i tak trzymać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
sylwia_slomc... 16:22, 15 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82617
Łodygi słonecznikowe długo się potrafią rozkładać. Nim sialiśmy pierwszą trawę w ogrodzie dwa sezony sąsiad słoneczniki uprawiał właśnie, stalerzował zaorał, zgryzł, a i tak jeszcze po trzech latach jak coś sadziliśmy to te badyle wykopywaliśmy z ziemi Chyba lepiej wysuszyć i spalić.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 20:07, 15 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki za radę, tak zrobię!!!

Wykopałam zapasowe hortki
Posadziłam w szeregu z innymi, w miejscach gdzie te sadzone wiosną nie zakwitły bo stlamsily je dynie...


Dynie wyrwałam, łęty wywiozłam na kompost. Rów nagraniach ogarnięty, podlany wodą że zbiornika. Wypadałoby opróżnić go przed zimą..

Malinki mniam
____________________
Mój nowy ogródek
Bog 08:42, 16 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Piękne masz maliny mają jeszcze kwiaty? dostałam sadzonki od sąsiadki mają jeszcze kwiaty nie wiem czy to taka odmiana póżno owocująca.
UlaB 09:32, 16 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Karola, pamiętasz jaką masz odmianę malin i jezyny?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies