Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Gosiek33 06:54, 15 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Szyby myję przy pomocy takiego karchera jak greg pokazał - to znaczy małą szczotką i samą parą. Potem do sucha wycieram ściereczkami z mikrofibry... i tak od lat
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 07:44, 15 paź 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33506
Ja tez naleze do klubu Karchera Mialam takiego jak Greg, a teraz mam nastepce. Czy plytki, parkiet czy szyby, wszystko pieknie wyparuje Nastepca jest bialy i mniejszy, bardziej mi sie podoba
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
popcorn 08:07, 15 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe

Drzewka tylko z dodatkiem torfu zawinięte w folię. Dobrze zabezpieczone, ale do sadzenia od razu. Te balotowane każdy osobno mogą dłużej postać, no ale tu wchodziła w grę wysyłka, więc nikt się nie bawi (raczej) w balotowanie każdego drzewka osobno...

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:05, 15 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szambo mi się napełnia deszczówką... zawołałam hydraulika, będą kopać od góry... rowalą mi rabatę oczywiście... heh
Fajnie jest mieć domek jednorodzinny, tyle że zawsze coś...

póki co muszę się nauczyć jak tu się nie martwić pierdołami... bo to pierdoła, tak? Do ogarnięcia i rozwiązania?
Póki co do pracy heh
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 10:14, 15 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
zalewane szambo to nie pierdoła a totalna fuszerka... raczej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
greg66 10:42, 15 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Dobre podejście do życia Karola
Tak mimo wszystko to pierdoła, chociaż pamietam jak na poczatku miałem szambo ekologiczne i w pewnej wiosny wywaliło ( a tu goście z Niemiec za dwie godziny mają do nas przyjechać na parę dni) i najpierw byłem mocno przejęty a potem, odkopałem właz, wiaderko w łapę i dawaj, wybierałem.

Miłego dnia
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
popcorn 10:49, 15 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie pierdoła, ale już się namartwiłam w życiu. I wystarczy.
Hydraulik przyjedzie i odkopie i wymieni uszczelkę i liczę że to wystarczy. Wizyta umówiona jak przestanie lać. Oby pomogło.

I zajmuję się kolejnymi sprawami bez zamartwiania. Bym już cała siwa była...

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 11:08, 15 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Tak trzeba, dość teraz jest innych zmartwień....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 16:59, 15 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaraz kończę pracę, jest jasno i nie leje, więc w planie posadzić pozostałe drzewka. Lezały biedne z gołym korzeniem w tym deszczu. Sadzę w warzywniku, będe miała zimę żeby wymyśleć gdzie docelowo żywopłot z 10 grabów? No i trzeba przygotować miejsce (czyli zerwać trawnik/chwastownik) heh

Mogłoby już nie padać, chyba wolę jak jest susza...
____________________
Mój nowy ogródek
Wiolka5_7 17:54, 15 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20501
Anda napisał(a)
Ja tez naleze do klubu Karchera Mialam takiego jak Greg, a teraz mam nastepce. Czy plytki, parkiet czy szyby, wszystko pieknie wyparuje Nastepca jest bialy i mniejszy, bardziej mi sie podoba


Też lubię Karchera i mam tą samą białą parownicę co Ty Ewcia kilka lat ... bardzo fajnie czysci fugi,podłogi,płytki itp. i wszystko bez chemii
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies