Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 13:39, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog napisał(a)
Na pewno mają dobrze i jajka są super mogą się tylko nudzić jeśli nie mogą grzebać w ziemi

Wygrzebały już całkiem niezły dołek przez te parę godzin I tunel między snopkami zrobiły hahaha

Ale 5 jajek na 6 kur mimo zimna, krótkiego dnia i przenosin, czyli nadal jest im dobrze
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 14:36, 30 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dbasz o kurki i są szczęśliwe
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
sylwia_slomc... 17:46, 30 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Zwierzaki linieją wiosna i jesienią. Wymiana futra letniego na zimowe, a wiosną zimowego na letnieJa z moich psic poduszkę i to dużą mogłabym napchać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
tulucy 18:47, 30 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Moja sunia gubi ciągle, fakt, że wiosną najwięcej... ale teraz bez codziennego odkurzania też nie da się żyć...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
popcorn 08:33, 01 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krety rujnują mój jedyny ładny kawałek chwastownika buuuu



Kurki mają się dobrze w szklarni. Pies próbuje się do niej dostać bo nawet jeśli nie widzi to czuję i słyszy kury wewnątrz... Heh
Dobrze że jest w domu bo jakby ją tam zostawić samopas to pewnie przebiłaby folię pazurami i z kur niewiele by zostało...

Miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
mikdan_2608 10:37, 01 gru 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 93
Bog napisał(a)
Karola obawiam się że za 3 lata może nie być wolnych wyborów i my w UE.


tfu tfu… na psa urok... chociaż psa też szkoda
popcorn 11:18, 01 gru 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Liczę że jednak będziemy...

Poczekamy, zobaczymy, póki co trzeba robić swoje... jak trzeba będzie wyjść na ulice, to wyjdziemy... oby wystarczająco szybko...
____________________
Mój nowy ogródek
mikdan_2608 13:55, 01 gru 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 93


Ja sobie jednak przemyślę tego kota.
Tragedia Karola, na wiosnę ponoć linieją zwierzaki .


Każdy zwierzak jest inny, tak jak każdy z Nas jest inny. Miałam kotkę perską (19.5), aportowała jak pies, jak miała ochotę to przychodziła na mizianie albo przytulanie. Jak jej się odochocało to zrywała się na równe nogi i smyrg i tyle ją widziałaś. Bierz kota a najlepiej dwa od razu, zajmą się sobą i nie będą się nudzić. Piszę, że od razu dwa, bo wprowadzić później do stada innego zwierzaka (bez względu na rodzaj) łatwo nie jest. U mnie trwało dwa lata, zanim diwa zaakceptowała Dyzia (sznaucer miniaturowy, wersja kieszonkowa) na tyle, że mogła przebywać z nim w jednym pomieszczeniu. Inna sprawa, że Dyzio to król podwórka, dominant pierwszej wody, zawsze w centrum uwagi. Wracając do kota, to jeżeli możesz sobie pozwolić to bierz kota, a właściwie to daj się wziąć kotu. Tak to jest z kotami, że to one mają Nas a nie My je. Jeszcze zamieszkam z kotem, tylko niech to się wreszcie skończy.
pozdrawiam Ogrodowiczanki dm
mikdan_2608 14:04, 01 gru 2020

Dołączył: 18 maj 2020
Posty: 93
Linieją? Moje Panie, a wiecie jak pers gubi sierść? To dopiero zabawa, tak jakby wstęgi waty rozciągnąć na dywanie lub tapicerce. sierść a właściwie podszorstek jest miękki i łatwo się go zbiera. U piesków rasy mazowieckiej (jak mówił Pan Pyrkosz)sierść jest krótka i ostra więc się wbija i trudno ją usunąć.Przypominam, że koty lubią różne ciemne, ciepłe i mięciutkie zakamarki
pozdrawiam dm
kasiek 14:53, 01 gru 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
U mnie tez jakiś kret się zapodział, ale nie będę nic z nim robić bo jak odkrywałam darń na ścieżkę z płyt to sie załamałam ilością pędraków pod trawą! czas by ktoś mi pomógł
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies