Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 10:00, 30 lis 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549

size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/214/2146621/original.jpg[/img]


Karola masz już zimę a prognozy u mnie w najbliższą sobotę 9 stopni na plusie nie do wiary.
Fajnie wymyśliłaś miejscówkę dla kurek dobre są też pudła tekturowe dobrze izolują można z nich zrobić budki z gniazdem do znoszenia jajek.
Powodzenia i życzę żeby nie było dużego mrozu.
popcorn 10:21, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
kami napisał(a)
co do kota, kiedyś wydaje mi się miałaś brytyjczyka krótkowłosego niebieskiego.
Dał się głaskać, ciziać, miziać czy to taki ,,samotnik,, był?


Miałam, dał się miziać, choć gdy miał dośc to sobie szedł niestety musieliśmy ją uśpić po wypadku próbowałam ją ratować ale nic nie działało, uszkodzony system nerwowy i nie wypróżniała się, po trzech tygodniach męki daliśmy spokój

może jeszcze kiedyś? na emeryturze?
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:23, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bog napisał(a)


Karola masz już zimę a prognozy u mnie w najbliższą sobotę 9 stopni na plusie nie do wiary.
Fajnie wymyśliłaś miejscówkę dla kurek dobre są też pudła tekturowe dobrze izolują można z nich zrobić budki z gniazdem do znoszenia jajek.
Powodzenia i życzę żeby nie było dużego mrozu.


Zrobię parę fotek jak to wygląda, chyba dobrze się mają, na pewno jest tam cieplej niż na dworze Niespecjalnie podobał im się śnieg wczoraj i na pewno marzły w nogi

nie miałabym nic przeciwko plus 9... heh
ale dziś w nocy minus 8, jutro minus 9, więc chciałabym żeby kurki były szczęśliwe. Pewnie nie bedzie dzisiaj jajek przez te przenosiny, normalnie byłoby już 3-4, już po 10tej jest...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
kami 10:33, 30 lis 2020

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
popcorn napisał(a)


Miałam, dał się miziać, choć gdy miał dośc to sobie szedł niestety musieliśmy ją uśpić po wypadku próbowałam ją ratować ale nic nie działało, uszkodzony system nerwowy i nie wypróżniała się, po trzech tygodniach męki daliśmy spokój

może jeszcze kiedyś? na emeryturze?


Hodowca mi mówi, że z krótkowłosym się nie ,,pobawię,,. Radzi brać długowłosego.
A mnie ta ilosc kłaków razy dwa przeraża
Emerytura już nie tak daleko...jak dożyjemy
popcorn 10:38, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Myślę że kwesta przyzwyczajenia kota do siebie... jak był mały to pracowałam sobie a ona mi siedziała na olanach pół dnia. Jak dorosła więcej czasu spędzała leżąc gdzieś na swoim miejscu ale dawala się głaskać i brać na kolana.

Nic mi nie mów o kłakach, mam odkurzacz z serii animals hahaha bo wiem ile kłaków tracę sama i młoda też ma długie włosy, ale tej ilości sierści psa nie przewidziałam... i tak dobrze że nie mamy dywanów, byłaby masakra.

To po dwóch dniach nieodkurzania, z 40m2 powierzni, spytałam młodej czy chciałaby ulepić nowego psa

____________________
Mój nowy ogródek
kami 10:50, 30 lis 2020

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 564
Błota z ogrodu mam mniej przez cały rok a zdaniem dzieci sąsiadów (7 i 5 lat) ,,coś robię i robię ciągle w tym ogrodzie, ileż można chodzić,,

Ja sobie jednak przemyślę tego kota.
Tragedia Karola, na wiosnę ponoć linieją zwierzaki .
popcorn 11:11, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mój teraz bo pewnie nie potrzebuje tyle futra będąc w domu co potrzebowałaby będąc na dworze...

To prawda, nawet się nie obejrzysz a kłak na kłaku! Odkurzacz jest mega bo radzi sobie i się nie zapycha, ale zdziwiła mnie ta ilość i to porządnie!

Przy niebieskim krótkowłosym brytyjczyku tego nie było, więc spokojnie
____________________
Mój nowy ogródek
Basilikum 11:20, 30 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
chyba musze w przyszlym roku posadzic brukselke, bo uwielbiam. Takaa pyszn zapiekana robie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 11:46, 30 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Daj przepis! Mam nadprodukcję i za rok nie sadzę. A jeśli już to mało, dużo mniej. Hihi

Kury chyba mają się dobrze





____________________
Mój nowy ogródek
Bog 13:37, 30 lis 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Na pewno mają dobrze i jajka są super mogą się tylko nudzić jeśli nie mogą grzebać w ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies