Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Katte 20:18, 06 mar 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Hej , macham !
Chwilowo gdzieś przepadłam , wiadomo Wielkanoc niedługo więc w pracy mam zapierdziel , trochę mniejszy przez zamknięte restauracje ale też jest roboty po pachy.
Fajny wypadzik na narty , trzeba korzystać i trochę łapać normalności ...bo idzie zdziczeć .
Buziaki , siewki piękne ja wszytsko mam w garażu przygotowane - tylko weny brak hehe.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
popcorn 20:30, 06 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Buziaki!!!

Ostatnie podrygi zimy, czekam na wiosnę. Pomidory niedługo powinny kiełkować.papryki zwykłe porosły wielkie, chyba przesadziłam z tym jak wczesnie je posiadłam haha wypadałoby im dać większe doniczki. A miałam ich ilość w domu ograniczać

Pracy też mam sporo. Nie można narzekać. Trzeba zarabiać żeby było za co żyć...

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 13:06, 07 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Siewki w igloo podlane. Kuraki zadowolone ze świeżej ściółki w kurniku.
Posadziłam resztę przebiśniegów,mam nadzieję że przetrwają. Zajrzę później pod włókninę zobaczę czy coś chce kiełkować. Pewnie nie bo zimno było.

W przyszły weekend chcę wyciąć resztę miskantów i nylonu oczyścić rabaty bylinowe. I zamówić wiórki drzewne żeby wysypać nimi rabaty.mam jeszcze trochę worków wiórków rogowych, czejsmy na lepszą pogodę.

Młodej stajnia organizuje wyjazdy na lato, ale 1400 zł za tydzień z dojazdem własnym hmmmm drogo no ale może na tydzień ją zawieziemy.
Piękne słońce jupi
____________________
Mój nowy ogródek
Agatorek 13:57, 07 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
U nas pięknie wieje, wyjść się nie da. Mam przymusowy odpoczynek
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
BASIA8 14:13, 07 mar 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
U Nas też wieje omal głowy nie urwie. Moje zatoki umierają. W ogrodzie nic nie robiłam. Mąż troszkę trawy wyciął. Mojej koleżanki Chłopaki jada na wędkarski obóz. 10 dni na Mazurach 2100 za jednego Syna.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 16:16, 07 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U nas też wieje. Fajnie oglądać świat zza południowych okien. W słońcu za szybą fajnie i ciepło.na zewnątrz pracować ciężko. Byłoby co robić, ale żadna przyjemność. Może w przyszły weekend?

Byliny i muskanty do wycięcia, parę taczek suchych części roślin będzie. Wylądują w zagrodzie dla kur. Może ochronią trochę glebę, bo rozdrapana na amen. Zero trawy a byłoby miło gdyby jednak jakaś urosła. Cokolwiek zielonego wykiełkuje od razu znika w ich dziobach haha

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 17:33, 08 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Szczypiorek odrasta




Ciemierniki w blokach startowych, to są te z lm z ubiegłego roku



____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 18:05, 08 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ręce mi zamarzły. Pielę trochę, na rabatach mam samą trawę. Trawa wraz z korzeniami idzie dla kurczaków. Nic się nie marnuje szkoda że ciemno. Ale już godzinę da się pobyć w ogrodzie, po pracy.

Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 18:36, 08 mar 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kurcze Karolka uważaj na siebie. Dbaj o siebie. Bo zimno na dworze. Co byś chora nie była. Ciepłą herbatkę wypij z wkładką
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Dorii 18:39, 08 mar 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Szalona
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies