Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 10:35, 07 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dorii napisał(a)
Zdjęcia z telefonu dodajesz czy z kompa? Dodać coś z telefonu nie mogę.

Z kompa dodaję, bez problemów .


mrokasia napisał(a)


Przepiękne zestawienie, zapisuję sobie do odgapienia w stosownym momencie .

Uprzejmie dziękuję Całą zimę se planowałam, chyba 4-5 wersji powstało
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sarenka 10:56, 07 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Super ona jest ta Swą Heart
____________________
Magda W samym sloncu
galgAsia 11:31, 07 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Pada deszczyk !!! co prawda, zmyje mi opryska, ale co tam, powtórzę . Zmoczy mi świeżo przerzucony kompost
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:05, 07 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Tak dawno nie widziałam ogrodu w deszczu, że poleciałam dziś w pelerynie i kaloszkach i spędziłam ponad godzinę na gapieniu się . Nagle wypłowiała zieleń nabrała głębokiego szmaragdowego odcienia



Rośliny nabrały chęci do życia, sflaczała poza odeszła do lamusa



zobaczyć świat w kropli deszczu...? poproszę o okulary



moja barbula w stanie gotowości...



i odrobina koloru w pochmurny dzień



Czytałam, że dziewczyny mają problem z wgrywaniem zdjęć, więc szybciutko sprawdziłam u siebie - działa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 19:19, 07 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Problem ze zdjęciami zależy od przeglądarki. Na chromie i chyba operze nie działa.

Też robiłam zdjęcia w deszczu. Troszkę zła jestem że pada choć to bardzo potrzebne ale w końcu się zebrałam pomimo niemocy żeby trochę pokopać i nici. Słabo pada tylko ziemia się klei do wszystkiego. Ani podlane ani kopać się nie da, takiego deszczu nie lubię.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sarenka 19:25, 07 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Śliczne góreczki

Ja zdjęcia wrzucałam z telefonu, ale też nie dziala
____________________
Magda W samym sloncu
galgAsia 19:29, 07 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja pracuję na Microsoft Edge (zainstalowany fabrycznie do Windows 10) i działa jak złoto.
Na najbliższe 3-4 dni prognozują deszcze. Chyba trzeba sobie dać na wstrzymanie i pozwolić ziemi nasiąknąć. Ja na szczęście nie mam noża na gardle, że muszę z czymś zdążyć. Na razie nie mam.... W razie czego - polecam meliskę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Dorii 20:44, 07 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Hehe, chyba muszę sobie zaparzyć.
Tylko jak tu siedzieć bezczynnie jak sezon się kończy a ja za tydzień do pracy wracam po prawie dwu i pół letniej przerwę. Tyle miałam zrobic, chyba zbyt optymistycznie na to patrzyłam.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
galgAsia 21:05, 07 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Upss, chyba rozumiem. Nóż na gardle . Tak chyba jest z tymi dłuższymi okresami wolnego - na początku wydaje się, że masz duuużo czasu i ze wszystkim zdążysz... A potem to dołujące poczucie zmarnowanego czasu... . No to meliska do termosu albo ciągły wlew dożylny . Ale Dorii, to nie wyścig, spoko . Szkoda nerwów .
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 21:11, 07 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
U mnie pada od rana. Wczorajsze popołudnie w całości wykorzystałam na działania ogrodowe, a dzisiaj mogłam się poświęcić tym kuchenno-domowym. Kolejne słoiczki z sokiem pomidorowym zapełniły spiżarnię. Eksperymentowałam z lasagne z cukinią. Eksperyment był udany.

Zawilec, ciemnolistna paproć i brunnera- piękny tercet.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies