Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 18:33, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR, ja też nie zamierzam zbawiać świata ani ludzi, i doskonale rozumiem, że możesz ich mieć po kokardy. Też tak czasem mam. W odniesieniu do takich egzemplarzy przyjmuję (mentalnie ) postawę: a ciul z tobą, ale nie będziesz dla mnie zagrożeniem. Nie jestem rycerzem Jedi - choć zawsze chciałam być - żeby odrzucić delikwenta przy użyciu Mocy, ale jakoś daję radę i nie pozwalam wejść sobie na głowę. Ostatnio zagroziłam babie wezwaniem policji, jeśli się nie odsunie. Jest pora na pogaduszki, jest pora na rozwiązanie siłowe. Przez parę lat trenowałam sztuki walki , to trochę pomaga
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Helen 18:34, 28 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
galgAsia napisał(a)

Asia, co to za trawka?
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 18:36, 28 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Zgadzam się z Wami, że sporo osób bardzo dobrze rozumie zakazy, ale są elementy ograniczone i tyle.
____________________
Helen - Hortensjowo
Helen 18:37, 28 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
I jeszcze chciałam napisać, że bardzo mi się podobają hiacynty w donicach i takie sobie zrobię w przyszłym roku i że mam tę samą pergolę do powojnika z L.... i fajne zdjęcia robisz, Asia. Już zmykam.
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 18:46, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Johanka77 napisał(a)
Nie wyobrażam sobie, że jutro miałby padać śnieg... brrr....

Śliczności masz na tych zdjęciach
Asia, u mnie już teraz niebo robi się takie "niżowe", pojawiły się chmury. Już od paru godzin boli mnie głowa - a to jest dowód nie do obalenia , że spada ciśnienie. Niestety, idzie ten niż Mareike ze Skandynawii i trzeba to przetrwać. W czwartek ma być już lepiej

A jutro zmiana czasu na dokładkę...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 18:48, 28 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Asia ...śliczne fotki
magnolka śliczniutka moja też już pączki pokazuje ….oby jej nie przymroziło ,bo od jutra znowu załamanie pogody …..

ten rdzawy postument z misą jest śliczny ….jeśli gdzieś znajdę coś podobnego ,to odgapię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 18:51, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Helen napisał(a)

Asia, co to za trawka?
Helen , to jest stipa już taka zieloniutka po przycięciu.

Helen napisał(a)
I jeszcze chciałam napisać, że bardzo mi się podobają hiacynty w donicach i takie sobie zrobię w przyszłym roku i że mam tę samą pergolę do powojnika z L.... i fajne zdjęcia robisz, Asia. Już zmykam.
Potrzeba matką wynalazków, jak mówią - nie miałam gdzie ich posadzić , a bardzo chciałam mieć. To wygodne rozwiązanie, bo po kwitnieniu możesz donice przenieść gdzieś na ubocze i nic więcej z nimi nie robić.
Pergolka jest fajna, tylko trochę niska
Dziękuję za dobre słowo , cały czas trenuję
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
greg66 18:52, 28 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Widzę, że ta piękna i ciepła sobota nie została zmarnowana
Wszystko wychyla powoli ciekawskie główki juz by chciało nas zadziwić swoim wygladem. No jeszcze musimy poczekam. Moze w nocy wiatr zmieni kierunek i śnieg i zimno nas ominie?
Ja dziś lajtowo. Przywiozłem rodziców aby posiedzieli chwilę na ogrodzie i odsapnęli od niemiłych wiadomości (ode mnie nic sie nie dowiedza bo nie mam telewizora i jestem totalnie nie doinformowany) Po dwóch godzinach odwiozłem ich do domu a sami już trochę poplewiliśmy i na nowej rabacie posadziłem krwawniki (zółty, pomarańczowy i czerwony)

Pozdrawiam weekendowo
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
galgAsia 18:56, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magleska napisał(a)
Asia ...śliczne fotki
magnolka śliczniutka moja też już pączki pokazuje ….oby jej nie przymroziło ,bo od jutra znowu załamanie pogody …..

ten rdzawy postument z misą jest śliczny ….jeśli gdzieś znajdę coś podobnego ,to odgapię
Madzia

Magnolkę jutro znów zawijam w gazecioła , nie będę ryzykowała. Szkoda, że tych dużych nie da się niczym owinąć, bo one też ucierpią...

Odgapiaj koniecznie, bo postument faktycznie jest bardzo klimatyczny . Jak się zrobi zielono i gęsto, to będzie czad
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 19:03, 28 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
greg66 napisał(a)
Widzę, że ta piękna i ciepła sobota nie została zmarnowana
Wszystko wychyla powoli ciekawskie główki juz by chciało nas zadziwić swoim wygladem. No jeszcze musimy poczekam. Moze w nocy wiatr zmieni kierunek i śnieg i zimno nas ominie?
Ja dziś lajtowo. Przywiozłem rodziców aby posiedzieli chwilę na ogrodzie i odsapnęli od niemiłych wiadomości (ode mnie nic sie nie dowiedza bo nie mam telewizora i jestem totalnie nie doinformowany) Po dwóch godzinach odwiozłem ich do domu a sami już trochę poplewiliśmy i na nowej rabacie posadziłem krwawniki (zółty, pomarańczowy i czerwony)

Pozdrawiam weekendowo
Grześ, dzień był naprawdę piękny Jeszcze kilka takich dni i mielibyśmy pełnię wiosny.
Łebki faktycznie wyłażą zewsząd i się rozglądają dookoła. Dobrze, że większość roślin jest przygotowana na takie ekstrema pogodowe. Ale obawiam się, że nas na północy ta wątpliwa przyjemność nie ominie... . Za blisko do Skandynawii mamy. Do Was na południu może nie dojdzie, za co mocno trzymam kciuki.

Fajnie, że Twoi Rodzice też mogli zażyć tego słonka i ciepełka. Moi też buszowali w ogrodzie. Było cicho, jak nigdy, tylko ptaki śpiewały... Gdybyż tak mogło być zawsze, nie tylko z powodu dramatycznych sytuacji...

Dobrego wieczoru Wyśpij się na zapas, jutro ukradną nam godzinę snu
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies