Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

galgAsia 16:10, 09 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Mary napisał(a)

Taki sam kolor sierści na obu zdjęciach mnie zwiódł.
Fajnie, że się zadomowiły.
Wiesz, na początku ja też nie mogłam ich odróżnić, dopóki nie widziałam "twarzy" (Zuza ma charakterystyczny wyraz buźki ). Te ich futra grają światłem, i czasem faktycznie trudno powiedzieć, kto jest kto

Zadomowiły się szybko i chyba im u nas dobrze Nie spodziewałam się, że pójdzie to tak bezproblemowo
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 16:36, 09 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wczesnoporanne podlewanie i delikatne sprzątanie to wszystko, na co było mnie dziś stać...



Płytki trzeba ułożyć inaczej, bo niestety tym razem widać te nierówności, nad którymi labidziłam przy ustawianiu pergoli. Trzeba je wygubić w kierunku płotu. No i chyba jeszcze kilka dokupię
Ale teraz spokojnie poczekam, aż się ochłodzi


____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 17:06, 09 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Wchodzisz do stawu? U mnie znów stawiamy niebieskie monstrum, żeby mieć choć trochę ochłody. W środę zaczynasię szkoła. Co za pogoda...

Sliczne masz rośliny, nie widać po nich upałów
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 17:29, 09 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)
Wchodzisz do stawu? U mnie znów stawiamy niebieskie monstrum, żeby mieć choć trochę ochłody. W środę zaczynasię szkoła. Co za pogoda...

Sliczne masz rośliny, nie widać po nich upałów
Ewa, pogoda makabryczna... U mnie właśnie przeszły wszystkie chmury, wyszło słońce, ukrop z nieba. Ani kropelki.

Z powodu pogody marnie u mnie z opryskami. W dzień się nie da, wieczorem trzeba podlewać. Im później, tym lepiej. Nie mam kiedy pryskać i mogę się tylko cieszyć, że rośliny zdrowe.
Do stawu jeszcze w tym roku nie wchodziłam, ale niewykluczone, że tam skończę Fatalnie znoszę takie temperatury...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
andzia458 17:50, 09 sie 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Wow, i jeszcze taki piękny staw posiadasz! Raj na ziemi.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
ryska 18:21, 09 sie 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Piękny staw i bujna roślinność wokół.
Podziwiam za te roboty w upały. Ja ledwie żyję.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
antracyt 19:26, 09 sie 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Ale pięknie nad tym stawem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 20:07, 09 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
A mnie się podoba pod Twoją pergolą, fajny klimat powstał
Zawilce też uwielbiam, ale takich wyrywnych nie posiadam
____________________
Helen - Hortensjowo
greg66 20:13, 09 sie 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ty masz taki staw, a nie chwaliłas się pokaż wiecej.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Gruszka_na_w... 21:30, 09 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Czytam na bieżąco. Świetny miałaś pomysł z tymi płytkami. Bardzo to miejsce zyskało na urodzie.
U mnie też bezwietrzny gorąc. Na zewnątrz wyłażę dopiero późnym popołudniem.
Spokojnego tygodnia życzę. Urlop już niedługo.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies