Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Gosiek33 23:42, 11 sie 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Wierzę, u mnie od tygodnia niektóre kwitną
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Wiolka5_7 08:40, 12 sie 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20432
U mnie też pustynia
codziennie coś podlewam .... deszczu na horyzoncie nie widać wczoraj grzmialo i poszły chmury bokiem......

Kolejne suche lato
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 10:59, 12 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
Musicie mi uwierzyć na słowo, bo nie zrobiłam zdjęcia - zaczęły kwitnąć rozchodniki

Potwierdzam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:02, 12 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
galgAsia napisał(a)
Asiul, odmachowuję wtorkowo
Ostatnio czas mi się skurczył jak gacie w praniu A upał wysysa ze mnie wszystkie siły... Ograniczam się do podlewania - bo u mnie oczywiście nie pada , i do zbierania ogórków - bo owocują, ku mojemu zdumieniu (podobno u większości nie...)

Oby do piątku Urlop

U mnie raz popadało!
Też zaczynam urlop w tym samym czasie jeszcze 3 dni po 8 godzin w maseczce
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Anda 11:04, 12 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33250
U mnie też rozchodniki kwitną, a nawet chryzantema już od paru tygodni
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 19:01, 12 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21857
galgAsia napisał(a)
Musicie mi uwierzyć na słowo, bo nie zrobiłam zdjęcia - zaczęły kwitnąć rozchodniki


Potwierdzam. Barbula zaczyna i astry.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 22:10, 12 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17945
Asiula, zaglądam i czytam ale upał i brak czasu powodują, że nic nie skrobię. Ale jestem!
Zdrówka dla Zuzi .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anabuko1 06:42, 13 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
galgAsia napisał(a)
Musicie mi uwierzyć na słowo, bo nie zrobiłam zdjęcia - zaczęły kwitnąć rozchodniki

No to czekam na te zdjęcia.
U mnie też sucho. Ale nie mam siły codzienne podlewać.
Ogródki już nam w końcówce.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
galgAsia 07:37, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Rany, dziewczyny, jak ja ostatnio mam pod górkę... Nie mam siły ani czasu na nic. Ale z tego, co czytam, to wiele osób ledwo dycha przez te upały... Ostatnio jedyne, na co mnie stać, to codzienne podlewanie, bez tego byłby już tylko popiół i pustynia. Ale ciekawostka - chwastom ta susza jakoś nie przeszkadza.

Wydawało mi się, że te rozchodniki to strasznie wcześnie, ale spojrzałam do archiwum foto - i nie! w ub. roku to nawet wcześniej zaczęły. Barbula ma u mnie pączki, astry zaczynają. Nie będę miała chyba w tym roku kwitnącej perowskii - przesadzałam ją w ub. roku jesienią i chyba nie był to dobry termin, bo jakoś cienko przędzie. A może po prostu trzeba ją wymienić, bo piszą, że jest krótkowieczna... Ale się nie wysiała, maupa, a by mogła...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 07:40, 13 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ogłoszenie parafialne: będę miała nasiona przegorzana. Pamiętam, że kilka dziewczyn chciało, ale nie pamiętam kto
Napiszcie proszę jeszcze raz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies