Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 17:02, 12 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
właśnie mąż mi przesłał fotę- na działeczce wiosna



hura!!! dożyliśmy!!!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 18:43, 12 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U mnie biało, ja się nie bawię.
Też chcę puchar. Ale u mnie tylko dzika marchew, ta, co sama przyszła, grzecznie się sieje. A mi się marzy łan trybuli.
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 20:22, 12 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
U mnie biało, ja się nie bawię.
Też chcę puchar. Ale u mnie tylko dzika marchew, ta, co sama przyszła, grzecznie się sieje. A mi się marzy łan trybuli.

nie płakaj Magduska, jeszcze będzie przepięknie- będzie nam się siała ta trybula, wyślę Ci z sałatą, co wiesz, kilka ziarenek- bo zakupiłam u Irlandczyka
a jak mi się wysieje ta od Kwartecika, to będę potentatem

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 20:25, 12 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
u nas w ogrodzie jutro szkolenie z cięcia drzew i krzewów- jak ktoś chce się dokształcić, to niech wpada na 12 do ROD Fort Szczęliwice. Fachowiec z SGGW będzie nam w terenie wszystko pokazywał na żywych organizmach
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 20:30, 12 lut 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

nie płakaj Magduska, jeszcze będzie przepięknie- będzie nam się siała ta trybula, wyślę Ci z sałatą, co wiesz, kilka ziarenek- bo zakupiłam u Irlandczyka
a jak mi się wysieje ta od Kwartecika, to będę potentatem




To już nie płakam
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 21:33, 12 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
lilarose napisał(a)
u nas w ogrodzie jutro szkolenie z cięcia drzew i krzewów- jak ktoś chce się dokształcić, to niech wpada na 12 do ROD Fort Szczęliwice. Fachowiec z SGGW będzie nam w terenie wszystko pokazywał na żywych organizmach

Ale super macie, z chęcią skorzystałabym z takiego szkolenia.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Szymka 09:07, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
lilarose napisał(a)
u nas w ogrodzie jutro szkolenie z cięcia drzew i krzewów- jak ktoś chce się dokształcić, to niech wpada na 12 do ROD Fort Szczęliwice. Fachowiec z SGGW będzie nam w terenie wszystko pokazywał na żywych organizmach


Widziałam ogłoszenie na stronie. Szkoda, że nie ma szkolenia online
U mnie -5 stopni, wiosny ani słychu ani dychu.
Świetny schemat zagospodarowania działki. Pismo obrazkowe chyba bardziej przemawia do niektórych niż słowo pisane ...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
lilarose 17:55, 18 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
zanalazłam w czeluściach starego telefonu fotki z Ogrodu Holenderskiego w Łazienkach. Trochę już wrzuciłam, będę szukała fotorelacji z kolejnych sezonów i uzupełniała

Holenderski Ogród Kwiatowy w Łazienkach Królewskich
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
nicol21 18:12, 18 lut 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
lilarose napisał(a)

wiesz, takie działeczki to wyjęte spod prawa są- służby tu się nie zapuszczają



Ale może inni szaleni ogrodnicy czatowali żeby towar przechwycić .
Ale fajne są takie inicjatywy. SUper!!

Lampę zakupiłaś?Ja się zastanawiałam, póki co odmawiam sobie tej przyjemności... ale widziałąm że są takie fajne z klipsem do przypinania do parapetu, półki....
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lilarose 20:29, 18 lut 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
nicol21 napisał(a)


Ale może inni szaleni ogrodnicy czatowali żeby towar przechwycić .
Ale fajne są takie inicjatywy. SUper!!

Lampę zakupiłaś?Ja się zastanawiałam, póki co odmawiam sobie tej przyjemności... ale widziałąm że są takie fajne z klipsem do przypinania do parapetu, półki....


no własnie jeszcze nie- znajomy działkowicz u mnie w ogrodzie kupił sobie na Aliexpress jakąś ponoć super fajną i troszkę się zamieszałam. Ta jego jest właśnie na ten klips ale ta, która wypatrzyłam na Amazonie też- tyle że jest między nimi jakaś różnica, co do światła. Muszę się nad tym pochylić, może w weekend.

Wspólne kupowanie w ROD jest bardzo fajne- jednak jest tu skupiona duża ilość ogrodników, więc łatwo znaleźć wspólników. Teraz jak mamy Klub Ogrodnika, to w ogóle jest cudnie. Nie chcę się przechwalać ale pomysł z torebeczkami z klubową pieczątką był świetny- wszyscy uwielbiają te torebunie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies