Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

lilarose 20:46, 18 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Basieksp napisał(a)
Bardzo ładne masz te zakątki i ta beczka , fajnie się komponuje ja mam podobną, ale ta moja chyba z ocynku jest i nie chce zardzewieć, szara jest, chciałbym żeby pokryła się rdzą, ale chyba szara zostanie.

ale taki ocynk tez ma swój urok - moja jest baaaardzo stara, najpierw była beczką na wodę, jak zrobiła sie nieszczelna mój tata spalał w niej zbędne resztki roślinne. Ja nie spalam, ale beczka wciąż w użyciu - pakujemy do niej zrębki
Zakątki dziękują za pochwały - mam wrażenie, że moja działka składa się głównie z zakątków
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 20:50, 18 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Pooglądałam z przyjemnością

❤️
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 21:58, 18 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda napisał(a)
Bardzo ładnie skomponowana rabata i na dodatek łatwa w obsłudze Bardzo mi się podoba.

Ewcia, wszelki duch!
Dzięki za pochwały ❤️
Jak mi kwitły naparstnice Candy tego lata, to o Tobie myślałam




____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:03, 18 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kordina napisał(a)
Niektórzy to mają talent  wrodzony  do  aranżacji ogrodowej

no tutaj niewiele miałam do gadania, hakonki wzięły sprawy w swoje źdźbła

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 11:52, 19 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561


mam nadzieję, że to ostatnie moje ostatnie zamówienie nasion na nadchodzący sezon
a nie, jeszcze czekam na pomidory
ale już nic a nic nie zamawiam!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Anda 13:44, 19 gru 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Piękna paczuszka W tym roku ostatnie zamówienie ogrodowe?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kordina 16:44, 19 gru 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
lilarose napisał(a)


mam nadzieję, że to ostatnie moje ostatnie zamówienie nasion na nadchodzący sezon
a nie, jeszcze czekam na pomidory
ale już nic a nic nie zamawiam!


No jak mogłaś!! A już miałam chęć zakupów ogrodowych w uśpieniu... kupiłam trochę nasion ...
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mgduska 18:33, 19 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Jeśli chodzi o plany zagospodarowania, rozumiem tylko rysunki Chcę powiedzieć, że dalej nie wiem, gdzie masz róże. Przepiękne są Twoje cieniste zakątki, ale dalej nie odnajduję się w topografii. Tak oczywiście też jest ciekawie - Twoja działka to wciąż tajemnica do odkrycia.
Fotka z nasionami pobudza nie tylko wyobraźnię, ale też żądzę posiadania, co za szczęście, że akurat w tej sprawie mam ze Świętym Mikołajem wszystko obgadane i załatwione Ładnie pakują, już widzę ten porządeczek w skrzynce. Kasia, wiesz, że ja mam dwie i już mi z nich wszystko wyłazi, powinnam przerzucić warzywa do kolejnej. Fakt, że czasem zostawiam puste torebki, żeby wiedzieć, co już miałam.
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 20:58, 19 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
No to u mnie, to co w domu, uczesałam do zdjęcia i w 4 wszystko się z powodzeniem mieści, choć to oczywiście nie wszystkie moje zasoby, bo jakaś skrzyneczka jest jeszcze w domku na działce i kolejna w Domu Działkowca.
No jeszcze pomidorki w drodze


____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 21:14, 19 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Anda oj mam nadzieję, że to moje postanowienie nie będzie dotyczyło tylko tego roku Ale zastrzegam, że chodzi tutaj tylko o nasiona! Inne ogrodowe zamierzam zacząć już w Nowy Rok, kiedy zaczną się pokazywać pierwsze katalogi z daliami

Kordina nieee, jak to w uśpieniu - przecież teraz zakupy nasion to największa frajda

Magduska no na razie łazimy ścieżkami, oprowadzanko takie
Za chwilę będziesz znała działeczkę lepie niż ja


____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies