Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka w dużym mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka w dużym mieście

Anda 18:36, 08 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Jelitto to bardzo dobra i profesjonalana firma. Obsługuje nie tylko hobbystów ale i profesjonalistów.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magara 23:43, 08 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
lilarose napisał(a)

hm, mój nowy placyk nie będzie jakoś uczęszczany zbytnio, więc daruję sobie dodatkowe inwestycje - miałam też żwirowy placyk koło tarasu i wytrzymał na samej agro plus drewniane obrzeża kilka lat i było ok, choć jakby to było przy domu mieszkalnym, czyli intensywnie uczęszczane miejsce, to mogłoby być inaczej.
Myślę, że trzeba dopasować indywidualnie do swoich potrzeb

Ja też bym wolała wersję budżetową placyku Ale u mnie to projekt z gatunku przyszłych i niepewnych więc mi snu z powiek nie spędza
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:21, 09 sty 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
Dziewczęta, jest styczeń - czy siejemy maki???


Ja posiałam troszkę W Sylwestra Ale ponieważ same sieją mi się wszędzie, na rabatę rzuciłam tylko odrobinę i tylko na jedną. Resztę rzucę w kwietniu, jak już będę wiedziała na pewno gdzie chcę i będzie po ewentualnych wykopkach (na głównej rabacie będą na pewno). Zrobiłam też wysiew zimowy do palety. Zimowy powinien być w cudzysłowie, co to za zima. No, powiedzmy, że w temperaturze 0 stopnie nie wzejdą, ale jak na przemrożenie, to ciut słabo.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Ania111 11:19, 09 sty 2023


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
witam

Przeczytałam wątek o makach
Jakie maki polecacie dla początkujących ?
Może i jak się skuszę
____________________
Ania Spelnione marzenie
Magara 23:31, 09 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6587
Moje maki wciąż w kopertce Mgduskowej Mokro i ciepło To chyba nie czas na sianie???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Szymka 13:45, 14 sty 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Puk! Puk!
Dalie zamówione? Czy pasujesz w tym roku?
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
lilarose 16:52, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
o! przepraszam, nie wiedziałam, że ktoś tu był Bo ja wiecznie "na kominkach"
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 16:59, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Ania111 napisał(a)
witam

Przeczytałam wątek o makach
Jakie maki polecacie dla początkujących ?
Może i jak się skuszę

chyba nie jestem ekspertem w tej sprawie - ja mam do tej pory tylko sukcesy w uprawie wschodniego. Z siewem wychodzi mi średnio, cos tam niby mi rosnie ale nie tyle ile bym chciała Mimo to się nie poddaję
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 17:00, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Magara napisał(a)
Moje maki wciąż w kopertce Mgduskowej Mokro i ciepło To chyba nie czas na sianie???

ja pierwsza partię wysiałam jakis tydzień temu. Drugą posieję w marcu, zgodnie z zaleceniami tutejszych ekspertek
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 17:38, 18 sty 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Szymka napisał(a)
Puk! Puk!
Dalie zamówione? Czy pasujesz w tym roku?

oczywiście, że zamówione
ale jeszcze czekam na drugi rzut
kupiłam już
Fairway Pilot
Tyrell
Diana's Memory ( miałam ją ale mi nie przeżyła poprzedniej zimy)
czaję się jeszcze na pięć kolejnych
No ale przedtem muszę sprawdzić, jak się mają te przechowywane

Widziałam, że i Ty nie oszczędzasz w tym sezonie No i z wysiewami się przeprosiłaś
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies