Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Mala_Mi 21:26, 21 cze 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)
Ale trafiłaś scenę O matko, bym chyba ratowała tę żabę

Ja swoją ropuchę kiedyś z paszczy zaskrońca wyrwałam.. i żyła jeszcze 2 lata .. teraz jej nie ma... może w końcu ją dopadł
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sierika 21:49, 21 cze 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Schody granitowe i konewki bardzo przemawiają do wyobraźni, strumyk szemrzący, polne i nie tylko kwiaty, sceneria do wypoczynku.
Mira ma warzywnik godny ujrzenia w realu a od niej żabi skok do mnie, być może mój nie dorówna wrażeniami Mirowemu ale serdecznie zapraszam jeśli będziesz w pobliżu.
____________________
EwaSierika
AgnieszkaW 14:17, 22 cze 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Napisałam u Sylwii w sprawie pięciornika, ale skopiowałam też u Ciebie:

Ewo,
Pięciornik nepalski rośnie u mnie od wielu, wielu lat (chyba 15), jest niezawodny, wysiewa się pięknie, czasem łapie choroby grzybowe, ale to po deszczach, wystarczy raz skropić i po kłopocie. Kwitnie bardzo długo, po ścięciu odrasta i zakwita powtórnie (fotka jego jest też u mnie).


Ps Twój ogród jak zawsze zachwyca
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
la_estrellita 21:35, 22 cze 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Pszczelarnia napisał(a)


Miałam pokazać Ci kolejne lipy. Lipa Nr 1, ta najstarsza.






Potężne drzewo. Piękne. Muszę dobrze przemyśleć odległości... Nie pomyślałam o korzeniach... Ehhh dużo tego myślenia mnie czeka... .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Urszulla 17:06, 23 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Ewo jak Artemis u Ciebie.

U mnie nawet ładnie kwitła ale krótko. Po obsypaniu ścinasz kwiatostany.
Myślałam że mnie bardziej zachwycać będzie do jesieni.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MariaJ 15:17, 24 cze 2018


Dołączył: 11 lut 2018
Posty: 233
Witam

Pytałaś się o gipsówkę na jesieni będę miała kilka sadzonek mogę Ci wysłać. Widziałam u Ciebie modraka, mój ma inne liście kwitnie na biało.

Pozdrawiam
____________________
MariaJ ogród pod akacjami
Tess 14:34, 26 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12099
Pszczelarnia napisał(a)
Aż się proszą o napełnienie i rozniesienie


Mam takie dwie stare konewki. Wprawdzie jedna chyba z lat siedemdziesiątych jedynie, ale druga naprawdę wiekowa. Co na nią spojrzę, to myślę, że pasowałaby do klimatów Twojego ogrodu. No i nie myliłam się.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Anda 14:42, 26 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Pieknie w ogrodzie jak zawsze. Bardzo lubie te klimaty. Powtarzam sie
Wanienka do napelniania woda i konewki swietne, tez takie lubie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Pszczelarnia 22:29, 26 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Urszulla napisał(a)
Ewo jak Artemis u Ciebie.

U mnie nawet ładnie kwitła ale krótko. Po obsypaniu ścinasz kwiatostany.
Myślałam że mnie bardziej zachwycać będzie do jesieni.


Ona powtórzy kwitnienie. Tutaj na zdjęciu świeżym, zaraz po deszczu, po ścięciu 2/3 kwiatów przekwitniętych i oklapłych.
Mnie zachwyca jej pokrój, budowa kwiatu, obfitość kwitnienia w klastrach, wzrost - mogłaby tylko mieć zapach lepszy (nawet nie wiem czy pachnie).



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 22:31, 26 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)
Pieknie w ogrodzie jak zawsze. Bardzo lubie te klimaty. Powtarzam sie
Wanienka do napelniania woda i konewki swietne, tez takie lubie.


Ando, w podziękowaniu za pokazanie niezwykłego ogrodu w Belgii, róża pnąca 'Apple Blossom' w sadzie. Nic sobie nie robi z ulewnego deszczu:



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies