Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Zakrecona 12:25, 19 cze 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Piękne róże ze ślazem
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Poppy 12:42, 19 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Pszczelarnia napisał(a)

]

A to nowość: róża jak Mozart, w takim kolorze jak na zdjęciu i ma na imię 'Konrad' (czy Kondzio wie o istnieniu takiej róży?)






Dziekuje Ogromnie lubie Twoj ogrod!
Nowa roza ma wyjatkowy kolor. Co do roz, to ja teraz posadzilam i juz wiem, ze mam za duzo, ale z drugiej, bez roz to nie w moim ogrodzie. Mary Rose masz juz duza, nie moge sie doczekac, az moja dorosnie, chociaz przyznam, ze jakos niedoszacowalam jej wielkosc docelowa.
Slaz u mnie tez sie wysiewa, kwitnie roznie, czasem w tym samym roku, czasem w pozniejszym, jesli w pozniejszym, jest znacznei wiekszy. Ale ograniczam jego ilosc, w tym roku mam tylko jeden, przy kompostowniku, bo choruja na rdze, malwy tez, ostala sie jedna, i tych juz wiecej nie bedzie.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 12:45, 19 cze 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Pszczelarnia napisał(a)


Kwitnie tulipanowiec - obficie.





Na razie jeszcze mały w porównaniu z lipą


Strasznie sie ciesz, ze go masz, dorastalam z takimi Ciekawe, kiedy lipe dogoni, bo one duze rosna. Ile lat go juz masz?
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Mariposa 18:04, 19 cze 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
I znowu czegoś nowego się nauczyłam... ślaz maurytański, śliczny i miododajny. Mówisz, że sam się wysiewa?
____________________
Ela Motylogród
sylwia_slomc... 21:50, 19 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Ewcia mój ślaz, zobacz czy to ten sam co u Ciebie
https://www.ogrodowisko.pl/watek/9663-ranczo-szmaragdowa-dolina-ii?page=648#post_0
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 15:40, 02 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Hej, co słychać w Pszczelarni? Jak dajecie radę w upały i czy również macie suszę?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Radziu2013 21:18, 02 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ooo yo tteraz już wiem, czemu ten mój ślaz taki niski Wysiałem wiosną, teraz kwitnie, a ja myślę i myślę, czego u może brakować ze taki niski

Czy w możliwe że przezimuje, skoro jest dwuletni?


Też proszę o newsy z Pszczelarni
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Urszulla 20:12, 03 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Też walczę z chwastami. Jak skończę ostatnią rabatę znów rozpocznę od pierwszej. Nie ukrywam że zwlekałam czekając na deszcz który nie nadszedł. Teraz przed plewieniem trzeba rabatę podlać
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Zakrecona 22:22, 05 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ewa co tam w Pszczelarni? Bardzo sucho? U nas pochmurno, ale nie pada niestety
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Tamaryszek 20:08, 09 lip 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Cześć Ewo! Podziwiałam u Ciebie moje ulubione naparstnice. Brama obficie porośnięta różami cudna.
Dzięki za piwoniowe rady, posprawdzam te polecane przez Ciebie. I będę czekać na rozwiniecie tematu miłości do róż w kontekście fascynacji ogrodami holenderskimi i północnoniemieckimi (a opinia Sieriki w tej kwestii warta rozważenia).
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies