Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Bogdzia 21:13, 03 lis 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mnie też to zdjęcie się podoba zresztą jak wszystko inne u Pszczółki. Bożena miała ,,nosa" kogo najpierw odwiedzic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
marzena 22:20, 03 lis 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
bardzo piękne kolorowe obrazki jesienne
a wiesz Ewa, ze my tez mieliśmy jeden ul ? ... nawet kilkanaście litrów miodu było... ale skończyła się ta 'zabawa' jak się okazało, ze po kilku ukąszeniach pszczół u jednego domownika wystąpiła ostra reakcja alergiczna i trzeba było wzywać pogotowie...
____________________
marzena O....!
Pszczelarnia 12:59, 04 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wszystkim zaglądającym polecam stronę: http://noels-garden.blogspot.com/
Trzeba kliknąć na zdjęcia pojawiające się na blogu a pokaże się cała galeria. Wtedy już nie trzeba słów ....

Bardzo lubię styl pisania Noel`a Kingsbury`ego. I lubię go za to, że jest architektem i ogrodnikiem. I że lubi trawy i kwiaty (krzewy mniej).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 13:00, 04 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marzeno i Bożeno oraz Bogusiu, Aniu i Haniu - dziękuję za odwiedziny. Następna porcja zdjęć będzie rozwiewała tajemnice .... .
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
popcorn 14:11, 04 lis 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pszczelarnia napisał(a)
Wszystkim zaglądającym polecam stronę: http://noels-garden.blogspot.com/
Trzeba kliknąć na zdjęcia pojawiające się na blogu a pokaże się cała galeria. Wtedy już nie trzeba słów ....

Bardzo lubię styl pisania Noel`a Kingsbury`ego. I lubię go za to, że jest architektem i ogrodnikiem. I że lubi trawy i kwiaty (krzewy mniej).


Kurcze niby znam jako-tako angielski, ale takie czytanie męczące jest, wysiłku wymaga Ale fotki piękne..

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
GabiK 14:59, 04 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ewo, piękne zdjęcia i piękna historia.
Skąd się tam przenieśliście? I co robicie?
Bo ja się tak praktycznie zastanawiam - znajdujesz takie piękne miejsce i co dalej? Naginasz pracę, szkołę dzieci itd. Czy zamierzaliście zamieszkać w jakimś odludnym miejscu i dlatego szukaliście?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 13:49, 07 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W odludnym miejscu też mogłaby mieszkać, ale tak nie całkiem na stałe. Trochę tu, trochę tu.

Mam podwójną naturę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 22:37, 07 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gabrysiu odpowiedziałam Ci dokładnie na PW. Miejsce nie jest odludne, kontakt z drugim człowiekiem na wsi jest intensywniejszy. Ale czasami wybywam (oj za często) w świat. I wtedy oglądam różne ładne miejsca i co najważniejsze spotykam się z ludźmi, bo podróżowanie dla mnie łączy się zawsze ze spotkaniem drugiego człowieka:





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:00, 07 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzisiejsze angielskie wydarzenia i plany sprawiły, że otworzyłam kufer podróżny i wysypały się wspomnienia, takie fotograficzne wypominki:



A to ze Szkocji.


A to zdjęcie dla Krysi, małżonki Zbyszka , zupełny przypadek.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:01, 07 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jutro zapraszam do wątku Sizergh Castle and Garden - angielskiego ogrodu w Cumbrii.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies