Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Yenna 10:20, 28 cze 2021


Dołączył: 08 kwi 2021
Posty: 583
Jak pięknie jest u Ciebie

____________________
Marta z Vengerbergu
MiluniaB 17:30, 28 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aneta pięknie Już w przyszłym roku róże nabiorą masy, a w kolejnym na rabatę nie będziesz mogła wejść
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Jagodaa 18:42, 28 cze 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ślicznie różanka wyszła
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Wiaan 22:59, 28 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Yenna bardzo się cieszę i miło mi się zrobiło

Mirella dziękuję, wiesz, że masz wkład w moją różankę, natchnęłaś mnie swoim pięknym ogrodem
Jestem zadowolona z dzieła i już myślę, ze mogłam zrobić większą

Jagoda dziękuję za pochwały
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:30, 28 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Takie miłe rzeczy piszecie, a ja mam jakiś kryzys ogrodowy brak czasu z powodu pracy po godzinach, rabata placyk leży odłogiem i nic nie zrobione na niej prócz chwastów po kolana, jak rabata z innej bajki. Ćmy bukszpanowe latają, cięcia cisów i bukszpanów robię na raty, trawnik też przydałoby się opryskać na chwasty. Do tego rehabilitacja kręgosłupa i brak czasu na odpoczynek.

Nie chcąc się wszystkim zamartwiać muszę chyba trochę odpuścić ,nie stresować się tym wszystkim i cieszyć się każdą wolną chwilą na odpoczynek. Wy mnie na pewno zrozumiecie jak to jest chciałoby się mieć wszystko zrobione, lubimy przecież swoje ogrody, ale przychodzą przemyślenia - po co tyle obsługowych roślin nasadziłam, co będzie z czasem jak nie będzie siły na pracę przy nich jednak widać, że dzisiaj mam kiepski dzień i mam nadzieję, ze jutro spojrzę na to zupełnie inaczej...
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Jagodaa 23:55, 28 cze 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Głowa do góry! Każdy ma w którymś momencie podobny kryzys. Minie . Masz mnóstwo udanej pracy za sobą w ogrodzie!
Mnie nie było miesiąc w domu, więc na niektórych rabatach widać tylko to, czego tam w ogóle nie powinno być . Bez ciśnienia zaczynam odchwaszczanie.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Martka 05:59, 29 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneto, różanka prosto spod igły ale urok jakby tu była od dawna Przepiękna wprost! Kryzysy są nawet potrzebne, by sobie odpowiedzieć na parę pytań i dojść do wniosków z gatunku słusznych Masz za sobą bardzo intensywne prace ogrodowe i przed sobą piękne widoki, doceniaj Lekko odwróć głowę od tego co Cię denerwuje, przymknij oczko i nie zamartwiaj się - jeśli kiedyś stracimy siły to i ogród się zmieni, dostosuje do nas. Artemis ze stipą - tyle uroku wyczarowałaś, patrzę na to zdjęcie z zachwytem….
Wiaan 11:13, 29 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Jagoda, Marta dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie jesteście super
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 12:42, 29 cze 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Wiaan napisał(a)
Różanka o poranku już z widocznymi kolorami
Mam z tego wielką radość bo wszystkie roze sadzone tej wiosny i wszystkie w pąkach i kwiatach, nie spodziewałam się, że będzie mi tak bliska




Wcale Ci się nie dziwie tej radości. Rabata jest przepiękna

I tak jak dziewczyny napisały, większość z nas ma takie chwile zwątpienia, czy zniechęcenia. Na szczęście z reguły nie trwa to długo.
Trzymaj się
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
MiluniaB 19:25, 29 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ewidentnie masz kryzys ogrodowy Cóż każdego to dopada. Aneta spokojnie - ogród nie zając nie ucieknie. Nie wszystko na raz chociaż wiem, że bardzo byś chciała mieć już wszystko zrobione. Zrelaksuj się patrząc na swoją piękną różankę
Chyba teraz mnie dokładnie zrozumiałaś dlaczego zamieniłam ogród na mniejszy.
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies