Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boćkowe perypetie ogrodkowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Boćkowe perypetie ogrodkowe

betysia 20:17, 22 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Bocku nawet nie wiesz jak sie ciesze,zes wrociala!!!!!!

podgladam i ....jaka z Ciebie kuchareczka fiu fiu...bo ze zacna ogrodniczka to juz bylo wiadome!!!!!
sciskam mocniucho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s
wrzoski sa ok...lubimy wrzoski!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
ana_art 21:30, 22 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
łomatko Katarzyno ja mylałam że się urlopujesz i dlatego Cie nie ma... a tu proszę urlopik mamy prawe w tym samym czasie bo ja od soboty też będę wygrzewać cztery litery
Rozumiem doskonale miłość do wrzosów, chciałam dosadzić u siebie ale już nie było w 'moim ogrodniczym' horti śliczne u mnie już keeepskie... no i piórka jakie ładne moje chyba nie zakwitną chodzę i je oglądam... a futro śliczniusie. Mój Leon grafitowy ale bardzo ładnie komponowałby się do niego taki futracz jak Twój
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Diana 21:38, 22 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
bociek napisał(a)
Mialam juz nie sadzic wrzosow...

Nie wytrzymalam....

Zbyt mocno kocham wrzosy, zeby na jesieni nie cieszyc sie ich kwiatuszkami...



sa nawet w skrzynkach



I bardzo dobrze że nie wytrzymałaś są śliczne
KasiaWB 21:47, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Kasia, ale piękne masz rabaty!!! no no no, ale się porobiło ) możesz być dumna
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
agata_chrosc... 21:48, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
ALe Bociek, przecież wrzosy to chyba w Polsce "na dziko" rosną! To dlaczego u Ciebie przemarzają? Nic nie rozumiem
____________________
ogród w Holandi
Bogdzia 21:50, 22 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agata_chroscicka napisał(a)
ALe Bociek, przecież wrzosy to chyba w Polsce "na dziko" rosną! To dlaczego u Ciebie przemarzają? Nic nie rozumiem


Rosną na dziko ale jedne i drugie przemarzają, ogrodowe bardziej bo nie maja ochrony z chwastów wyrwanych przez pilne ogrodniczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agata_chrosc... 21:54, 22 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Bogdzia napisał(a)

ALe Bociek, przecież wrzosy to chyba w Polsce "na dziko" rosną! To dlaczego u Ciebie przemarzają? Nic nie rozumiem


Rosną na dziko ale jedne i drugie przemarzają, ogrodowe bardziej bo nie maja ochrony z chwastów wyrwanych przez pilne ogrodniczki.


No, a nie mówiłam, że chwasty to w porządku są?! Może niech Bociek sadzi na przemian - wrzos, chwast i taki szpalerek! Bardzo będzie ogrodowiskowo
____________________
ogród w Holandi
Evchen 22:26, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Wpadłam się przekonać, czy wróciłaś na dobre... No i wyjeżdżasz .. no nie na dobre ale znowu Cię nie będzie
Wrzosy są cudne w skrzynkach i na rabacie,
robale już mniej... i tu i tam...
futro rozbrajające..... Całe białe?...
i ten rumieniec na horti... czymżesz ją zawstydziłaś?..


Aaaa... a żaby?.... w paszczę lwa?.... ojoj.....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 11:47, 23 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Boćku, fajowo, że wróciłaś, choć czytam że to tylko chwilowo.
Ale roślinki bujają! Mega się to wszystko rozrosło! Ściągania robali nie zazdraszczam... A wrzosy tez uwielbiam Za to chlebek pachnie z daleka
Buziole
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Tess 11:57, 23 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Ależ pięknie się wszystko rozrosło No, no
Robale przebrzydłe, czego tam szukacie? Bociek, może rozłóż coś pod drzewam (płachty, prześcieradła stare czy co tam masz) i strząśnj mocno i jeszcze i jeszcze. Powinny pospadać.

Ale tym to mnie zabiłaś:

bociek napisał(a)
Rosnie mi chlebek z zakwasu, ktory rowniez jest moim dzielem





To to też umiesz robić???
Na zakwasie... slinka mi leci
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies