Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

MartaCho 14:10, 05 wrz 2021

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Bardzo udane zakupy! Wspaniały ten limonkowy judaszowiec! Niechc rosną wszystkie zdrowo!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
sarenka 14:22, 05 wrz 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Agatorek napisał(a)
Przyjechały!

Dla zwymiarowania, panel ogrodzeniowy bez fundamentu ma 150 cm.

Judaszowiec carolina sweetheart


I gwiazda, Golden Falls





Ten Golden Falls mogłabym przygarnąć

U mnie w B.sa tulipany, ale ja w tym roku nie kupuje, wzięłam tylko krokusy i dwa czosnki.
____________________
Magda W samym sloncu
Agatorek 16:57, 05 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Judaszki dziękują za komplementy .



Gosialuk napisał(a)

Mam nadzieję, że szkodniki więcej już nie nabroją.


No niestety…
Venus dziś przeszła samą siebie, co prawda nie złapałam na gorącym uczynku, ale na 99,9 % to ona. Dziś wybyłam z domu na kilka godzin. Po powrocie zobaczyłam, że judaszowiec carolina sweetheart ma kilka ułamanych gałązek, tuż obok jest trochę „zdeptany” Miskant i dwie gałązki od hortensji whitelight. O ile trawa i hortensja i tak by były na wiosnę przycięte, to gorzej z drzewkiem.
Ale to jeszcze nie wszystkie dzisiejsze szkody.
Tknięta jakimś złym przeczuciem poszłam za dom (normalnie dziś nie miałabym potrzeby). Zobaczyłam wykopanego hibiskusa bagiennego (przedwczoraj posadzony), wielki kwiat hortensji phantom leżący na ścieżce i ułamaną u podstawy całą kępę jeżówki.

Nie wiem, co jej dziś odbiło, tzn zaczęło się od tego wczorajszego judaszowca red Force. Już tyle czasu było spokojnie.

Także tego…
Ogłoszenie : oddam psa . Razem z budą.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 16:58, 05 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ps.. Judaszek Golden Falls na razie nietknięty.

O dziwo, do tej pory żaden klon palmowy nie ucierpiał. A przynajmniej tego nie zauważyłam.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Margerytka40 17:11, 05 wrz 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Piękne judaszki. Okryj przed mrozem koniecznie bo takie młodziaki wrażliwe. Szkoda by było.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiaan 20:46, 05 wrz 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5166
Bardzo mi się podobają judaszowce, niech zdrowo rosną
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 21:52, 05 wrz 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7037
Śliczne. Niech sie zdrowo mają i rosną jak na drożdżach.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
ajka 13:09, 06 wrz 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Śliczne judaszowce, zazdraszczam Co do zniszczeń, cóż, mój kot łażąc też łamie mi rośliny, zresztą inne przybłędy również, jedyny plus kotów, to że nie wykopują roślin z gruntu
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gruszka_na_w... 21:40, 07 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Moja poprzednia suczka zrobiła sobie gryzaka z gruszy w sadzie. To była jedyna strata spowodowana przez psa. Większe szkody czynią niewielkie mrówki.

Judaszowce piękne. Zwłaszcza ten limonkowy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 22:24, 07 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10210
Aga, nie oddasz, dobra, dobra pewnie się trochę pogniewała i na złość to zrobiła, że pojechałaś sobie judaszowce piękne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies