Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały podmiejski

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały podmiejski

maksimini 21:53, 21 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Aga Ja ich nie kupiłam, ja je dostałam Dowód wdzięczności od psiapsiółki.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Agatorek 22:47, 21 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ok, myślałam, że gdzieś zamówiłaś .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 17:36, 27 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
W czwartek byłam w jednej szkółce, w piątek w ogrodowym, dziś kupiłam 2 brzozy i 2 cisy, dobrze że jutro zamknięte . Jutro będę z Witkiem (mąż) wytyczać ścieżki, ale w poniedziałek pojadę jeszcze do jednego ogrodowego.
Drzewa przywiozą w tygodniu, chyba we wtorek, a za 2 tyg. jestem umówiona ze szkółkarzem na kopanie cisów. No chyba że będzie za zimno to później, nadal nie wiem tylko czy wybrać cisa pospolitego baccata, czy pośredniego Hicksii. Pewnie zdecyduję w ostatniej chwili

____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
antracyt 17:42, 27 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Ja jeszcze nie zaglądam do szkółek, poczekam przynajmniej z miesiąc, aż zimowy bałagan ogarnę.
Ciekawa jestem tych Waszych rabatowych wytyczeń, koniecznie rób fotorelację
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sylwia_slomc... 19:07, 27 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Ale tu się dziej, super podpowiedzi i czytam, ż ejuż na jedna stronę plan bardziej ustabilizowany co do nasadzeń. Ja tylko napisze odnośnie tui brabant, o której piszesz, ze nie podoba Ci się. Ja też za brabantem jako takim nie przepadałam, ale u moich znajomych jest żywopłot z tej tui właśnie cudowny gęściutki. Brabant cięty prześlicznie się zagęszcza i tworzy zwartą ścianę jak cisy I nie ogołaca się jak szmaragdy w miejscu gdzie styka się z innymi roślinami.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 21:45, 27 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale ładne ciski
I też czekam na zdjęcia
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Ewi 22:15, 27 lut 2021

Dołączył: 08 sty 2021
Posty: 3
maksimini napisał(a)
W czwartek byłam w jednej szkółce, w piątek w ogrodowym, dziś kupiłam 2 brzozy i 2 cisy, dobrze że jutro zamknięte . Jutro będę z Witkiem (mąż) wytyczać ścieżki, ale w poniedziałek pojadę jeszcze do jednego ogrodowego.
Drzewa przywiozą w tygodniu, chyba we wtorek, a za 2 tyg. jestem umówiona ze szkółkarzem na kopanie cisów. No chyba że będzie za zimno to później, nadal nie wiem tylko czy wybrać cisa pospolitego baccata, czy pośredniego Hicksii. Pewnie zdecyduję w ostatniej chwili

Piękny cis! Jaka wysokość i cena? Mogę prosić o namiary na szkółkę?
Ewi 22:18, 27 lut 2021

Dołączył: 08 sty 2021
Posty: 3
Przepraszam, coś namieszałam. Dopiero się uczę Teraz powinno być ok.
Piękny cis! Jaka wysokość i cena? Mogę prosić o namiary na szkółkę?
maksimini 09:09, 28 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Ewi nie wiem skąd jesteś bo tam gdzie kupiłam cisy nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej.
edit I tak jak Danusia Ci pisała, dzwoń po szkółkach, szukaj w internecie, odwiedzaj lokalne miejsca.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
inka74 19:19, 01 mar 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Czyli jednak brzozy gdzie je posadzisz? cisy spore sztuki - te ze zdjęcia kupiłaś? Do formowania czy na przymiarkę?
Muszę do mojej szkółki lokalnej podjechać zamówić cisy fastigiata i ze 2 kulki i klona, na którego czekam od 2 lat
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies