Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

DariaB 17:10, 26 mar 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Nie tłum kulkowych myśli moim zdaniem pasowałyby na tą rabatę kącik z ławeczką czyściutki, gotowy do sezonu. U mnie też wieje okropnie i zimno się zrobiło.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Kordina 18:03, 26 mar 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Hej Judith, czy te trejaże robiliście sami? Do solidniejszych ram jest przymocowana lżejsza konstrukcja gotowa? Dobrze widzę przez moje dioptrie?
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Judith 19:41, 26 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Kordina napisał(a)
Hej Judith, czy te trejaże robiliście sami? Do solidniejszych ram jest przymocowana lżejsza konstrukcja gotowa? Dobrze widzę przez moje dioptrie?

Bardzo dobrze widzisz
Kazda ścianka to dwie gotowe konstrukcje (kratki) przymocowane do ramy zrobionej we własnym zakresie z kantówek drewnianych.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 19:44, 26 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
DariaB napisał(a)
Nie tłum kulkowych myśli moim zdaniem pasowałyby na tą rabatę kącik z ławeczką czyściutki, gotowy do sezonu. U mnie też wieje okropnie i zimno się zrobiło.

Tłumić nie będę, ale ten pomysł musi dojrzeć, a jeśli dojrzeje - poczekać na realizację.
Ceny cisów są zabójcze, zatem najpierw pilniejsze, już zaplanowane wydatki roślinne .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:00, 26 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Martka napisał(a)
Znajdź 100 różnic
Pięknie uporządkowany zakątek Mój ulubiony u Ciebie. Podoba mi się także ten cień skrywający hosty. Tajemnicze klimaty
Wiatr dziś dawał popalić 



Wiatr się uspokoił u mnie. Sporo popracowałam w ogrodzie. Po obiedzie miałam kontynuować, ale tak mnie zmogło, ze położyłam sie na krótką drzemkę. Zbudziłam sie po prawie 3 godzinach nie niepokojona przez domowników, którzy mnie nawet nie zbudzili na kwalifikacje F1! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 20:04, 26 mar 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4064
Judith napisał(a)
Z tęsknotą przeglądam zdjęcia z lata i dzięki temu przypomniałam sobie, że jedna z rabat - pusta teraz i dość przygnębiająca mimo krokusów), latem zachwyca




Piękna ta rabata !
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agi2006 20:10, 26 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith czasami też trzeba w weekend odpocząć. Mimo rozpoczynającego się sezonu ogrodowego. Ja walczyłam dziś drugi dzień i ledwo żyję mimo że buka nie przesadziłam.W ogóle człowiekowi to czasami nic się nie chce a potem narzeka że nic nie zrobił a na O. wszystkie dziewczyny pracowały. A jak się orobi to zły bo nie odpoczął i co to za weekend....No nie dogodzi
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 20:11, 26 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Nie mogę się już doczekać Twoich letnich rabat
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Judith 20:38, 26 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Agi2006 napisał(a)
Judith czasami też trzeba w weekend odpocząć. Mimo rozpoczynającego się sezonu ogrodowego. Ja walczyłam dziś drugi dzień i ledwo żyję mimo że buka nie przesadziłam.W ogóle człowiekowi to czasami nic się nie chce a potem narzeka że nic nie zrobił a na O. wszystkie dziewczyny pracowały. A jak się orobi to zły bo nie odpoczął i co to za weekend....No nie dogodzi

Agi, ja - po chwilowym zniechęceniu - czekałam niecierpliwie na weekend, żeby móc popracować w ogrodzie . Cały tydzień 8 godzin dziennie siedzę na tyłku przed kompem, więc praca w ogrodzie to psychiczny odpoczynek . Fizycznie sie styrałam, ale to fajne styranie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:41, 26 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
ajka napisał(a)


Piękna ta rabata !

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies