Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Agatorek 21:40, 05 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Zabuszony to będziesz miała niedługo cały ogród , pięknie i bujnie

Szczerze mówiąc dla mnie nie była to piękna pogoda, zwłaszcza wczoraj (duchota i brak powietrza), dziś odrobinę lepiej, bo wiał lekki wiaterek. Ale… żeby coś robić na zewnątrz, to za gorąco, a cienia akurat w potrzebnym miejscu nie mam . Taka pogoda to jest idealna na wakacje, basen i leżak . Albo plażę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 21:52, 05 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Co do tej pogody to się zgodzę z Agatorkiem - idealna do nicnierobienia . Basen, leżak, plaża. Na działanie w słońcu za gorąco. Ale u Ciebie sporo cienia więc lux .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 23:13, 05 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)


Przyjemny cień! I świetny układ rabat, podziwiam za każdym razem. Szkoda, że nie ma choćby opcji częściowej pracy zdalnie, tak całkiem całkiem już wszystko stacjonarnie? Buuu. Tak niestety i na mnie działa praca w biurze, mniejsza efektywność, gorsza koncentracja i marnowanie czasu na dojazdy oraz ... dużo niepotrzebnego pitu pitu.


Judith 23:52, 05 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Martka napisał(a)

Przyjemny cień! I świetny układ rabat, podziwiam za każdym razem. Szkoda, że nie ma choćby opcji częściowej pracy zdalnie, tak całkiem całkiem już wszystko stacjonarnie? Buuu. Tak niestety i na mnie działa praca w biurze, mniejsza efektywność, gorsza koncentracja i marnowanie czasu na dojazdy oraz ... dużo niepotrzebnego pitu pitu.



Na szczęście nie całkiem stacjonarnie, „tylko” 3 dni w tygodniu. Ale dla mnie to AŻ 3 dni… .

Tez mi się podoba ten układ rabat, a najlepsze jest to, ze powstał nieco przypadkowo .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Roocika 08:14, 06 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)
Piękna dzisiaj pogoda, humor psuje jedynie świadomość, ze jutro trzeba jechac do biura… Koniec pracy zdalnej to dla mnie obniżenie jakości życia i jednoczesnie mniejsza efektywność w pracy…

Ale niech minusy nie przesłonią plusów - piękna pogoda to radosc z ogrodowania .
To najbardziej zabuszona (dziękuję, Justyna, za to słówko!) z moich rabat:


Liliowce i pierwszy irysek syberyjski:



Judith, czy tu na pierwszej fotce rośnie parzydło leśne, czy mi się wydaje. Zrobisz zbliżenie?

Na swoje żółte liliowce to chyba będę musiała czekać do przyszłego sezonu, za małe sadzonki Popodziwiam u Ciebie.

Ja wolę w biurze, psychicznie odpoczywam od dzieci i nie muszę jeździć dwa razy, połowę mniej czasu spędzam w aucie. W pracy też łatwiej mi się skupić.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Judith 10:10, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Roocika napisał(a)


Judith, czy tu na pierwszej fotce rośnie parzydło leśne, czy mi się wydaje. Zrobisz zbliżenie?

Na swoje żółte liliowce to chyba będę musiała czekać do przyszłego sezonu, za małe sadzonki Popodziwiam u Ciebie.

Tak, to parzydło, to duży krzak (choć bylina ). Już za moment będzie kwitło. Dzisiaj cyknę.


Ja wolę w biurze, psychicznie odpoczywam od dzieci i nie muszę jeździć dwa razy, połowę mniej czasu spędzam w aucie. W pracy też łatwiej mi się skupić.

No widzisz - ludzie są różni, mają różne potrzeby i fajnie gdyby te różne potrzeby były brane pod uwagę... U mnie w pracy zdalnej i skupienie większe, i kreatywność, i efektywność pracy. Że nie wspomnę, że gdy pracuję w biurze, na dojazdy tracę 3 godziny dziennie i godzinę wcześniej muszę wstać...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 12:53, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Agatorek napisał(a)
Zabuszony to będziesz miała niedługo cały ogród , pięknie i bujnie

Szczerze mówiąc dla mnie nie była to piękna pogoda, zwłaszcza wczoraj (duchota i brak powietrza), dziś odrobinę lepiej, bo wiał lekki wiaterek. Ale… żeby coś robić na zewnątrz, to za gorąco, a cienia akurat w potrzebnym miejscu nie mam . Taka pogoda to jest idealna na wakacje, basen i leżak . Albo plażę .

mrokasia napisał(a)
Co do tej pogody to się zgodzę z Agatorkiem - idealna do nicnierobienia . Basen, leżak, plaża. Na działanie w słońcu za gorąco. Ale u Ciebie sporo cienia więc lux .

Lubię ciepło, zatem dla mnie było idealnie. W niedzielę, bo w sobotę faktycznie nieco dusznawo .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 17:42, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Taka piękna rabata w samym centrum Warszawy (Rondo Praw Kobiet)

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 18:31, 06 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10058
Parzydło leśne dla Asi Roociki. Karmnik obok ma 170 cm wysokości.


I ostatni i najpiękniejszy rodek. Jeszcze nigdy nie zakwitł tak obficie (a to jeszcze nie koniec, jeszcze są pąki kwiatowe!)
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 22:10, 06 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kolor ma zaje..sty
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies