Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 22:19, 16 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
Joann napisał(a)
Plany na nowy sezon, super, będzie się dzialo Podglądam i znaku nie zostawiam
Pissardi już ma pączki? Moje Nigry śpią jeszcze.

Macham!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:22, 16 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
LIDKA napisał(a)



Moje listy przy tej to pikuś malutki.
Powodzenia w realizacji.

Chyba też zrobie liste. W tym roku będzie tylko dla mnie.

To suma pomysłów . Zobaczymy, co uda sue zrobić. Gdyby tak tylko nie trzeba było jeździć do biura te nieszczęsne 3 razy w tygodniu i mieć więcej czasu na ogród…

Ciurkdełkowym wykopaliskiem podzielę się oczywiście .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:26, 16 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
maksimini napisał(a)

Widzę, że mamy wiele wspólnego. Lubię mieć wszystko zaplanowane, rozpisane. Mam specjalny zeszyt w którym rozpisuję plan, robię rysunki, zapisuję wątpliwości, itp. itd. A potem uwielbiam skreślać z tych zapisków kolejne punkty A Witek (mąż) jak widzi, że biorę kajet do ręki, to z lekkim przerażeniem na mnie spogląda, co ja tam znowu wymyśliłam,

Nie żebym się od wspólnych cech odżegnywała , ale nie do końca jest tak, ze lubię mieć wszystko zaplanowane i rozpisane. Tutaj spisałam pomysły raczej . Tak ku pamięci .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 22:27, 16 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
Szymka napisał(a)
Wow ! Lista imponująca ! Ja chyba w ubiegłym roku stworzyłam taką na ponad 30 punktów. Z pięć udało mi się skreślic, a wiekszość już nieaktualna bo mi się koncepcja zmieniła
Życzę Ci realizacji wszystkich punktów.


No tak jest z koncepcjami, samo życie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 23:39, 16 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
olciamanolcia napisał(a)


Lista bardzo dlugaaaa ale jakby dobrze zliczył połowa prac przypisana jest dla Męża
Zapewne stad ten brak spiny i totalny luzzzz Judith


To podobnie jak u mnie. Na razie mam w głowie listę zadań tylko dla mojego eMa . Ja idę na żywioł, bez listy póki co .
Oczywiście są jakieś małe planiki, typu dokończyć jakąś rabatę, ale to wiadomo, że się kiedyś zrobi .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
maksimini 16:59, 17 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Judith napisał(a)

Cześć Kasiu
Z sznurkiem to od tamtego czasu nieco się u mnie zmieniło .
Dziękuję za miłe słowa .

Obejrzałam trochę fotek Twojego ogrodu. Może i nie jest jak od sznurka, ale dla mnie jest czysto i klarownie. Chyba to zasługa roślin, m.in. trawy, hortensje, bukszpan, róże - dla mnie to rośliny architektoniczne, które wprowadzają poczucie ładu i porządku. Plus jeszcze te płyty chodnikowe w trawie. Wszystko mi pasuje i według mnie pasuje do siebie.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Judith 17:12, 17 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
maksimini napisał(a)

Obejrzałam trochę fotek Twojego ogrodu. Może i nie jest jak od sznurka, ale dla mnie jest czysto i klarownie. Chyba to zasługa roślin, m.in. trawy, hortensje, bukszpan, róże - dla mnie to rośliny architektoniczne, które wprowadzają poczucie ładu i porządku. Plus jeszcze te płyty chodnikowe w trawie. Wszystko mi pasuje i według mnie pasuje do siebie.

Dziękuję .
Tak, nie musi być od sznurka, żeby pasowało . Dla mnie uświadomienie sobie tego to był wyższy stopień wtajemniczenia, osiągnięty po dobrych kilku latach ogrodowania .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:47, 17 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070
Pozazdrościłam dziewczynom thebestów, zatem lecimy
(założenia: ograniczam się do dwóch postów czyli 8 zdjęć i nie zamieszczam portretów roślin )




____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 20:50, 17 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10070

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 21:12, 17 sty 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Siódme w kolejności! ❤️ z jezowkami a potem zakątek z ławeczką i hakone i następnie wszystkie pozostałe - Judith, bardzo lubię Twój ogród, to wiesz i podejście do niego. Stonowane, spokojne rabaty i elementy szaleństwa jak zdjęcie nr 7 Plus TE ogromne, klimatyczne drzewa
W ciągu dwóch lat, od kiedy śledzę zmiany, rabaty bardzo rozrosły się i nabrały smaku.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies