Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Judith 10:05, 18 sty 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10064
Basieksp napisał(a)

A mi się te dwa podobają najbardziejto ze ścieżką pamiętam, to drugie nie wiem, napewno pokazywałaś, ale pewnie przegapiłam

Mogły się tu pojawić zdjęcia, których wcześniej nie wrzucałam . Jeżówki w trawie na tej rabacie były, ale czy akurat to zdjęcie - nie pamiętam .

Wiaan napisał(a)
Piękne podsumowanie mam wrażenie jakbym niektóre zdjęcia widziała po raz pierwszy

Dziękuję . Możliwe, że jakieś są pierwszy raz

Wiolka5_7 napisał(a)
Piękne! też tych zdjęć chyba nie widziałam

Podświadomie chyba wybierałam teraz takie słoneczne, może kiedyś się nie załapały na pokaz, a ich urodę dostrzegłam teraz .

Mgduska napisał(a)
Pięknie Kokon jak ta lala. Drzewa to jest to, pomimo wszystkich kłopotów, które generują, wyższe piętro jest niezastąpione. To właśnie drzewa otulają, dają poczucie bezpieczeństwa i prywatności, chronią przed upałem, pięknie filtrują światło i są najlepszym tłem do zdjęć

Pięknie to napisałaś - zgadzam się z każdym słowem .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 10:22, 18 sty 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith napisał(a)
Dziewczyny, bardzo dziękuję za uznanie i miłe słowa . Ceszę się, że towarzyszycie mi w tym procesie twórczym jakiem jest ogrodowanie i że mogę z Wami dzielić radość z ogrodu .


Judith Twoje towarzystwo jest również przyjemnością Wyłaniasz się z trafną uwagą i komentarzem, postem we właściwym momencie

Judith napisał(a)

Ciekawe, że drzewa jako elementy ogrodu w ogóle nie zwróciły mojej uwagi przy kupowaniu domu, pewnie dlatego, że wówczas ogrodu nie było, a ja nawet nie myślałam o jego zakładaniu .


Nie kupiłabym teraz już działki bez drzew ale kto wiedział....
Rojodziejowa 10:25, 18 sty 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
Aż mnie naszła ochota na jakieś drzewo jeszcze
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
olciamanolcia 11:05, 18 sty 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Judith napisał(a)




Tu super. Jeżówki cud-moje w zeszłym roku odmówiły współpracy... mam nadzieję ,ze to był ich chwilowy kaprys
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Mirka 13:23, 18 sty 2023


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324



Super masz te rabaty tylko leżaczka brakuje
Niektóre zdjęcia to jak bym pierwszy raz widziała pięknie możesz myć dumna z tego co masz
Dobrego Roku życzę.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Anda 13:46, 18 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
To ja powtórzę tylko za innymi - pięknie, klimatycznie i dobrze, że lubisz Twoje drzewa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MartaCho 13:46, 18 sty 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Podziwiam i ja! Przepięknie, klimatycznie u Ciebie jest! Nie wybieram żadnego zdjęcia, bo wszystkie fajne. Tylko dodam, że na tym z huśtawką pomyślałam od razu, że chętnie bym tam przycupnęła.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Alija 14:07, 18 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Judith napisał(a)
Pozazdrościłam dziewczynom thebestów, zatem lecimy





Judith, świetne thebesty, wszystkie bardzo mi się podobają, a szczególnie to miejsce. Jest takie trochę leśne, ale równocześnie eleganckie, są duże drzewa (które uwielbiam), kwiaty, ławeczka do posiedzenia, słońce prześwieca przez gałęzie. Jednoznacznie kojarzy mi się z wakacjami.
Pięknie wije się też ścieżka na zdjęciu numer sześć, czwórka z ławeczką zatopioną pośród traw jest cudna, no i jeszcze jeżówki i pozostałe zakątki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Joann 15:46, 18 sty 2023


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Pomyślałam to samo co Martka, masz trafne uwagi, fajnie, że są takie osoby na O
Też mysle, że niektóre miejsca to jakbym pierwszy raz widziała! Bardzo, bardzo klimatycznie, myślę, że zdjęcia nie oddają nawet tego uroku.
____________________
Joanna Ogród długi
maksimini 17:11, 19 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Judith - piękne zdjęcia, piękny ogród, piękne drzewa Zwłaszcza drzew zazdroszczę. Mam u siebie 11 brzóz i 4 graby, ale wszystko młode. A nie ma jak to starodrzew. U mnie sąsiedzi jakoś boją się drzew, owszem sadzą, ale pojedyncze i szczepione, niziutkie. Szkoda. Podoba mi się bardzo u Ciebie.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies